Facebooka Hangi Formatta Video / Videolar Yüklenir yükleyebilirim ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

1. Editör

Editör Administrator

Facebooka Nasıl Video Yüklenir, Facebook’ a Video Ekleme Nasıl Yapılır ?
    Facebooka Hangi Formatta Video Yüklenir?
    Facebook hemen her tür videoyu destekler. Listenin tamamı şöyledir:
    .3g2 (Mobil Video)
    .3gp (Mobil Video)
    .3gpp (Mobil Video)
    .asf (Windows Media Video)
    .avi (AVI Video)
    .dat (MPEG Video)
    .flv (Flash Video) .m4v (MPEG-4 Video)
    .mkv (Matroska Formatı)
    .mod (MOD Video)
    .mov (QuickTime Movie)
    .mp4 (MPEG-4 Video)
    .mpe (MPEG Video)
    .mpeg (MPEG Video)
    .mpeg4 (MPEG-4 Video)
    .mpg (MPEG Video)
    .nsv (Nullsoft Video)
    .ogm (Ogg Medya Formatı)
    .ogv (Ogg Video Formatı)
    .qt (QuickTime Movie)
    .tod (TOD Video)
    .vob (DVD Video)

Videonun en boy oranı 9×16 ile 16×9 arasında olmalıdır ve video yükleme sayfasında belirtilen dosya boyutunu veya uzunluğunu geçmemelidir.

Facebook’ a Video Nasıl Eklenir?

İlk Olarak Bilgisayarınıza Yüklediğiniz Yani hazır Olan videonuzun Bilgisayarınızda Varolması Gerekiyor ..Arkasından Yapılacak İşlemler sırası ile Şu şekilde Olacaktır :
    E-Posta adresiniz ve şifrenizi yazarak Facebook’ a giriş yapın.
    Profiliniz bölümünden profilinize gidin.
    Duvar sekmesinin yanındaki “Video” sekmesine tıklayın.
    Açılan sayfada “Yükle” butonuna tıklayın.
    Açılan sayfada “Gözat” butonuna tıklayarak bilgisayarınızda bulunan video dosyasını seçin.
    Video yüklemeye başladığında yada daha sonra videoyu düzenle butonu yardımıyla videonuz için açıklayıcı başlık ve bilgiler girin.
    Diğer insanlar ile videonuzu paylaşmak istiyorsanız; “Paylaş” butonu yardımıyla videonuzu diğer kişiler ile paylaşın.

Facebook’ da Video İzlemek için Neler Olması Gerekir?
    Adobe Flash Player’ ın en son sürümü yüklü olduğu sürece, herhangi bir bilgisayardan video izleyebilirsiniz..

Facebooka Hangi Formatta Video / Videolar Yüklenir yükleyebilirim ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aşk ve Duygu Yüklü Videolar bölümü hakkında genel duyurudur.

duygu yüklü videolar aşk yüklü videolar aşk içeren Sevgili arkadaşlarım, açıldığımız günden bu yana kaliteli paylaşım ve telif haklı olmayan içerikle konu açılmasını kendine ilke edinmiş sitemizden Aşk ve Duygu Yüklü Videolar Bölümü, sanatçıların ses kliplerini barındıran flash paylaşımlar nedeni ile silinmiştir. Dolayısı ile bu bölümden konuş açan arkadaş/arkadaşlarımızın konu...
  2. Konuya video nasıl yüklenir yardım lütfen

Açtıgımız konulara nasıl video yükleyebiliriz biri bana anlatabilir mi lütfen..
  3. Facebooka Hangi Formatta Video Yüklenir

Face e video hangi formatta yükleyebilirim video atamıyorum yardımcı olun
  4. Facebooka Özel Sözler

Facebook'a Özel Sözler, En Güzel Facebooka Özel Sözler, Günümüzün en popüler paylaşım sitesi olan facebook sitesi için sizlere ve tüm Facebook kullanıcısı olan misafirlerimize, bu yazımızda Facebook için özel sözler sunuyoruz Melek'ler. Rüzgara karşı duramıyorsan, yelkenlerini ona göre ayarla, ve unutma ki, hayat, çektiğin acılarla değil, gemiyi limana getirip getirememenle ilgilenir....
  5. Facebooka nasıl hızlı video yüklerim

Facebooka Hızlı Video Nasıl Yüklenir Facebooka Nasıl Hızlı Video Yükleme İndir Face üzerinden video gönderiyorsanız ve bu genelde yavaş oluyorsa melekler, artık sizler için yapılmış olan Video To facebook uygulaması var. Bu uygulamayı kullanaraktan videolarınızı sorunsuz ve süper hızlı birm şekilde yükleyebileceksiniz. Hatta bu proğram size videoyu profilinize mi yoksa sayfa gruplara mı...
  6. Dünyanın seyrettiği eğlenceli videolar

Selam arkadaşlar; hareketli,sevimli 600 000 kişi seyretmiş ; biz de syredelim mi ? Yönetimin notu: Link vermek yasaktır.. edit by TİTAN
  7. Windows vistada temalarını nasıl yükleyebilirim

Bilgisayarımda windows vista kullanıyorum ve tema yüklemek istiyorum ama nasıl oalcak bilemiyorum.Bana yardım edebilecek biri varmı?
  8. facebooka neden giremiyorum

Kızlar ben facebooka bir türlü giremiyorum şu sıralar.Neden giremiyorum ? :S
  9. iphone 4sE nasıl müzik yükleyebilirim

Merhaba, yurtdışından bir iphone 4sE hediye geldi bana ve kullanmayı henüz bilmiyorum.Acaba buna nasıl müzik yükleyebilirim?

Sayfayı Paylaş