gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebookta Yer Bildirimi Nasıl Yapılır?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook uygulamaları facebook yer bildirimi nasıl yapılır facebook yer bildirimi

Sevgili melekler, son günlerde facebookta kişilerinizden bazılarının yer bildirimi yaptığına şahit olmuşsunuzdur. Deniz Rumelihisari'nda gibi. Bunun nasıl yapıldığını merak edenler için işte cevabı..

Bu servis aslında Four Square'e benziyor ama Facebook'un kendi içerisindeki bir uygulamadır. Facebook Place Facebook'ta nerede olduğunuzu bildirebildiğiniz, yanındaki arkadaşlarını etiketleyebildiğin, bulunduğun alandan anında fotoğraf paylaşabildiğin ve fırsatları yakalayabildiğin yeni uygulamalardan birisidir.

Facebookta Yer Bildirimi Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook arkadaş önerme nasıl yapılır

Facebook arkadaş önerme nasıl yapılır

Facebook arkadaş önerme nasıl yapılır acaba? Lütfen bu konuda bilgi ve yardımlarınızı benden esirgemeyin kızlar:S
  2. Facebook Dürtme Nasıl Yapılır

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır bu konuda bana yardım edecek bilgi verecek olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
  3. Facebook Kişi Şikayeti Nasıl Yapılır ?

Facebook Kişi Şikayeti Nasıl Yapılır ?

Facebook Kişi Şikayet Et Facebook Kişi Şikayeti Nasıl Yapılır Diyelim facebook üzerinden rahatsız ediliyorsunuz ve işler artık çığırından çıktı melekler, ne yapacaksınız? Tabi ki şikayet edeceksiniz :) Nasıl mı? Buyrun öğrenin :tik: Facebook Şikayet et butonu veya bölümü.Arkadaşlar facebook’ta hoşunuza gitmeyen olaylarla karşılaştığınız zaman facebook “şikayet et” butonunu kullanarak...
  4. facebookta şekiller nasıl yapılır

facebookta şekiller nasıl yapılır

Kızlar selam hepinize, muhtemelen face kullanıyorsunuzdur. Şu facebook şekilleri nasıl yapılıyor, bir gösterseniz çok iyi oklur , sağolun :D
  5. facebookta fotoğraf etiketleme nasıl yapılır

facebookta fotoğraf etiketleme nasıl yapılır

Merhaba kızlar. Almayın dedim dedim en sonu ben de bir face hesabı aldım ama henüz tam çözemedim.Fotoğraf etiketleme işi nasıl yapılıyor?

Sayfayı Paylaş