gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Faruk K. _ Bedelsiz

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bedelsiz asklara yasak sabahlara uyursan Uyanmam insallah benim olanlari verirsen onlara mutluda olama insallah
    iyiligi sana kotulugu bana etmisim haberim yok
    o guzel hatirina dayandim ama bitti caresi yok
    gidiyorum donecegim anlamina gelmez
    sana neler neler yazdim cizdim oku oku bitmez

Faruk K. _ Bedelsiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Faruk K. _ mavi gözlü

Faruk K. _ mavi gözlü

ey tanrim dinle beni bir dilegim var senden yanlizlik bir tek sana mahsus bu hayat yolculugu cekilmez yanlizlik yolla gelsin bi tane yaslanmadan ben.. mavi gözlü olsun dogru sözlü olsun sirin masum kedi gibi seytanligi olsun hem sevgilim olsun arkadasim tammam herkez baksin amma bir tek benim olsun mavi gözlu olsun dogru sözlu olsun sirin masum kedi gibi seytanligi olsun hem sevgilim...
  2. Faruk K. _ Korkak

Faruk K. _ Korkak

Gideceksen bir daha girme bu kapıdan Susma hazır mısın yol almaya Ben senin neyini sevdim bilmiyorum Sense devam ettin koparmaya Ömür geçiyor canım hüzün veriyor Her gün biraz daha yakın ölüm geliyor Ömür geçiyor aşkım vakit bitiyor Her gün biraz daha yakın ödüm kopuyor Yaşadım ama seni bin pişman Kim bu kim aramızdaki düşman Sen misin vazgeçen korkak Gidiyor musun Geçer aylar yıllar geçer...
  3. Faruk K. İyice duydunmu

Faruk K. İyice duydunmu

faruk k ele güvendin mi faruk k ele güvendinmi sözüme geldin mi ka güvendinmi güvendin sözüme geldin Ele güvendin mi, sözüme geldin mi Sana yakışmayan terkedişleri yoluma serdin mi Kadere sordun mu, hayra yordun mu Yüzüme çarptığın kapıma gelme sen İyice duydun mu Ölüm değil zulüm değil ki aşk Gidene dön demek ters gelir bize Anam değil babam değil ki yar Yakan ateş değil derdi düşer dile Bu...
  4. Faruk K. _ Bir Bir

Faruk K. _ Bir Bir

Boşverdim ben aşka Sende bana boşver gitsin Ne açan olsun kapılarımı Ne de çalan olsun Son verdim ben aşka Sende bana son ver bitsin Ne soran olsun acılarımı Ne de saran olsun Hayat sana yüzlerce mum yaksam Nur saçsam karanlıksın Bir bir çizdim dünya şansıma lanet olsun Bana da gül yalan dünya Biri gelip gönlümü bulsun Geçemedim bir güzelden Öpemedim gül yerinden Şu kalbimin bir dili olsa...
  5. Faruk K. _ Azar Azar

Faruk K. _ Azar Azar

Benden başka herkes aşkta işini biliyor ama Benden başka kimse kalbini dinlemiyor Senden başka herkes bak peşimden koşuyor ama Gönlüm senden başka kimseyi beklemiyor Kadınlar aynı erkekler aynı Seven de sevmeyen de bekleyen de aynı Gidenler haklı dönen yok geriye Al birini vur birine herbirisi aynı Azar azar kader bize ne yazar Böyle gelmiş böyle gitmez o kadar Beni aşka düşman etme Yok yok...

Sayfayı Paylaş