gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur- aşık oldum ben sana

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Seni görünce tutulur dilim Sensin hayallerim sensin emelim Gülme sözlerime gülme halime
    Sonra kederimden ölebilirim
    Asik oldum ben sana
    Gözlerime baksana
    Halimden anlasana
    Ver elini elime
    Kilit vurma gönlüme
    Muhtacim ben sevgine
    Hayat kisa güzelim
    Kiymetini bilelim
    Derde gülüp geçelim
    Kaçma köse bucak kaçma gel benle
    Yoksa süphen mi var benim sevgimden
    Üzme yeter beni üzme bebegim
    Nedir çektiklerim senin elinden
    Yeter çektiklerim senin elinden

Ferdi Tayfur- aşık oldum ben sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- sana benziyor

Ferdi tayfur- sana benziyor

bir dua oldu adin dudagimdan dusmuyor kokladigim goncalar tipki sana beziyor menekseler laleler bahari mujdeliyor rengarenk guzellikler tipki sana benziyor sarkim oldu bak ismin bulbullerde soyluyor incecik nagmeleri tipki sana benziyor
  2. Ferdi Tayfur -  ben olaydım

Ferdi Tayfur - ben olaydım

saçlarını ören bir ben olaydım siyah gözlerinde sürmen olaydım sağ yanak altının sol köşesinde senden ayrılmayan bir ben olaydım koşan bir ceylansın sevda dağında tutulan av benim gizli ağında yaralı kuş gibi sinem bağında derdini söyleyen bir olaydım askin yollarinda biricik ugrak sevgi diyarinda ilk ve son durak ayagin altina serilen toprak cigneyip gectigin bir ben olaydim
  3. Ferdi Tayfur -  ben biterim

Ferdi Tayfur - ben biterim

Alışsamda dünyanın her kahrına Katlanamam hasretinin narına Ne olursun acı ekme bağrıma Sen gidersen ben biterim sevgilim Bir demet anıyı verip elime Hüzünlü şarkılar salma dilime O nasıl söz gitmekte ne kelime Sen gidersen ben biterim sevgilim Kuşku duymaz iken bir an sevgimden Nasıl çıkarayım içimden Yaralama bu kalbimi derinden Sen gidersen ben biterim sevgilim Bir demet anıyı verip...
  4. Murat GÖĞebakan - Ben Sana AŞık Oldum

Murat GÖĞebakan - Ben Sana AŞık Oldum

BEN SANA AŞIK OLDUMAm Dm Gönlümde bir kara sevda yine Dm Am Ömrümde ilk defa sonuncu değil F E Ben seni böyle sevip ararken E Ömrümden ömrüne E Bir sitem mi var yolsa bilmediğim E Başka birşey mi Am Dm Ben sana aşık oldum birtanem Dm Am Ben seni öyle sevdim birtanem F...
  5. sen aşk oldun!ben sana aşık oldum!

sen aşk oldun!ben sana aşık oldum!

aşk öyküleri sana aşık oldum bir günü daha söndürdüm kültablasında... paslı bir makas gibi yalnızlığım...bu karanlık boşluğu kesmiyorsun işte.. uzadıkça uzuyor geceler...ve zaman sinsi sinsi ilerlemekte... Gelip yüreğimin perdelerini aralasan...bu soğuk havayı söküp atsan... çıkarsan şu sırtıma saplanan bıçağı... pansumana değil sana ihtiyacım var! hangi köşeye saklansam gölgen vuruyor...

Sayfayı Paylaş