gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - can bırakmadın

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

seni senden bile fazla sevmistim ne yazik askimi anlayamadin gencligimi caldin sen su omrumun
    geriye donecek yol birakmadin
    birakmadin bende can birakmadin
    bir daha sevecek his birakmadin
    bana tutacagim dal birakmadin

adin dudagimda isyanim simdi
    hayalin karsimda dusmanim simdi
    seni sevdigime pismanim simdi
    bir daha sevecek kalp birakmadin

kime guvenirim bundan boyle ben
    sevip aldanmayi ogrendim senden
    bir aci intizar duser dilimden
    diyecek baska bir soz birakmadin
    bir ruzgar misali savrulup durdun
    butun umidimi yerlerde vurdun
    bana tutacagim dal birakmadin

benim gecelerim artik uykusuz
    yuregim sayende oldu duygusuz
    neye yarar sanki pisman olmusuz
    bir daha sevecek his birakmadin

adin dudagimda isyanim simdi
    hayalin karsimda dusmanim simdi
    seni sevdigime pismanim simdi
    bir daha sevecek kalp birakmadin

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
Ferdi Tayfur - can bırakmadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferdi tayfur

ferdi tayfur

1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida bulunur. Genc Ferdi...
  2. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  3. Ferdi Tayfur- Ahım olsun

Ferdi Tayfur- Ahım olsun

ben ah cekisimde bir ahim olsun dilerim her gunun kederle dolsun attdigin adimlar gunahim olsun dilerim allah dan ben gibi yasa benzesin goz yasin bahar seline erisme insaallah tek emeline kar yagsin basina bahar gununde cizgiler belirsin melek yuzunde dilerim allah dan korkarak yasa senide sevdiğin terk edip gitsin terk edip gitsin aglaya aglaya goz yasin bitsin hayatim mahf oldu sebebi...
  4. Ferdi Tayfur- Ağla yüreğim

Ferdi Tayfur- Ağla yüreğim

ağla olmaz teselli senden başkasi beni anlayamaz biraktiğin boşluğu dolduramaz böyle bir hasrete can dayanmaz ağla yuregim agla ağla yuregim askimiza sevdamiza gunler aylara aylar yillara dondu gelmiyorsun ne haldeyim nasilim sormuyorsun sevdaliyim sana biliyorsun bilmem su an beni hissediyor duyabiliyor musun eger benim de hissetmedigimi sevmedigimi dusunuyorsan inan ki...
  5. Ferdi Tayfurdan Üzücü Haber !

Ferdi Tayfurdan Üzücü Haber !

Gençliğimizde dinledik ilk onu. Özel bir insandı her zamanda öyle olacak. En azından benim için öyle. Beğenerek dinlediğim Ferdi Tayfur malesef hastalandı arkadaşlarım. Üzücü bir haberi sizlere yazmak istiyorum. Melekler Mekanı olarak Ferdi Tayfur'a Allah'tan şifa diliyoruz. Diyabet ameliyatı için Alman Hastanesi'ne yatan Tayfur'un karaciğerinde kitle tespit edildi. Alınan parça, biyopsiye...

Sayfayı Paylaş