gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - içimde bir his var

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

dönüpte sen beni buralarda icimde bir his var terkedeceksin icimde bir his var donmeyeceksin

donupte sen beni buralarda bulmayacaksin
    gelipte sen benim kirik gonlumu almayacaksin

ben de bir insanim senin gibi yasayacagim
    ayrilik olum olsa, hasretin zulum olsa alisacagim

donupte sen beni buralarda arayacaksin
    gelipte sen beni biraktigin gibi bulmayacaksin

bir gun pis man olup aglayacaksin
    bir gun geri donup ariyacaksin

donupte sen beni buralarda bulmayacaksin
    gelipte sen benim kirik gonlumu almayacaksin

Ferdi Tayfur - içimde bir his var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- yüreğimde yara var

Ferdi tayfur- yüreğimde yara var

Şu genç ömrümün taze çağında Seni nerden gördüm görmez olsaydım Dikenle örülü gönül bağımdan Sana güller verdim vermez olsaydım Dün neler söylerdin bak bugün caydın Böyle mi yapardın sevmiş olsaydın Ben sana tapardım benim olsaydın Seni nerden gördüm görmez olsaydım Yüreğimde yara var durmadan kanar İnsan olan insana böyle mi yapar Yüreğimde yara var durmadan kanar İnsan olan...
  2. Ferdi Tayfur -  bir damla ateş

Ferdi Tayfur - bir damla ateş

gonlune dusmeden bir damla ates kahredip kendini uzme arkadas ask aci saraptir kadehi dudaktir icersen izdiraptir goz yasin silinmez kiymetin bilinmez sonu bir ayriliktir basinda eserse bir deli ruzgar gezersin sonunda hep diyar diyar
  3. Ferdi Tayfur -  bir bilsen

Ferdi Tayfur - bir bilsen

ferdi tayfur kalmaz bu dünya bir bilsen halimi bir görsen ferdi tayfur ah bilsen sanada kalmaz Bir bilsen halimi bir görsen Anlarsın beni güzelim anlarsın Taş kalbin dile gelir ağlarsın Kalmaz bu dünya,kalmaz bu dünya Kalmaz güzelim bu dünya Sanada banada kimseye kalmaz Yakma şu canımı,çekersin ahımı Kalmaz birtanem bu dünya Sanada banada kalmaz Ben suçlu değilim Dünyaya geldimse Ben suçlu...
  4. Ferdi Tayfur -  bir baktımda

Ferdi Tayfur - bir baktımda

baktımda sen gideli yıllar olmuş bir baktımda sen gideli yıllar olmuş umutlarım dağların ardında bense kırık dökük ne ellerin değer elime ne de yüzün yüzüme dönük kimbilir nerdesin kimbilir ne haldesin
  5. Ferdi Tayfur -  bir adım atıpta

Ferdi Tayfur - bir adım atıpta

bir adim atip ta gelme sevgilim yoluna omrumu sermezsem eger bir tek umit olsun verme istersem seni senden de cok sevmezsem eger gel artik bu omur bitti bitecek mutluluk atesi sondu sonecek inan ki gozlerim acik gidecek senin kollarinda olmezsem eger sana yoktur asla sitemim kinim tanri sahidimdir askim yeminim intizar et bana canim sevgilim ugrunda bu cani vermezsem eger

Sayfayı Paylaş