gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur- ne senden geçerim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Ne senden geçerim ne meyhaneden Gönlümün farkı yok bir viraneden Beni sarhoş eden meyhane değil
    Sensiz halim beni perişan eden

Her akşam içmeden edemiyorum
    Gel otur karşıma iç demiyorum
    Öyle özledim ki memleketimi
    Seni bırakıp gidemiyorum

Ferdi tayfur- ne senden geçerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- seni dinledim

Ferdi tayfur- seni dinledim

ferdi tayfur seni dinledim ferdi tayfur seni dinledim sözleri Gözümde hasretin dinmez yağmuru Kadere el açıp seni dilendim Bitirdin bendeki bütün gururu Yüz kızartıp senden seni dilendim Nakarat Bir ümit görmüştüm önce sende ben Severek mutluluk bekledim senden Sensizlik sarhoşu oldum bilmeden İçtiğim kadehten seni dilendim Geçtiğim yollardan seni dilendim Bekledim...
  2. Ferdi tayfur- senin için

Ferdi tayfur- senin için

acilmadim guller gibi unutmadim eller gibi boz bulanik seller gibi cagladigim senin icin simdi bilmem neredesin benden uzak kiminlesin damla damla gozumdesin agladigim senin icin sensiz hayat bir iskence dilimdesin gunduz gece satir satir hece hece sarkilarim senin icin garip derki neyleyim derdimi kime soyleyim can vermeden gel goreyim olecegim senin icin ibadetim senin...
  3. Ferdi tayfur- ne senden geçerim...

Ferdi tayfur- ne senden geçerim...

Ne senden geçerim ne meyhaneden Gönlümün farkı yok bir viraneden Beni sarhoş eden meyhane değil Sensiz halim beni perişan eden Her akşam içmeden edemiyorum Gel otur karşıma iç demiyorum Öyle özledim ki memleketimi Seni bırakıp gidemiyorum
  4. Ferdi Tayfur -  derdin ne

Ferdi Tayfur - derdin ne

Son günlerde duymaz oldun sesimi Kaç zamandir görmüyorsun halimi Tütmez oldu ocagimin duman sen gormezsen allah gorur vallah gorur seveni Nedir seni benden böyle sogutan Nedir seni gizli gizli aglatan Bilemedim benden baska derdin ne Yoksa baska yarmi buldun kendine Deger miydi askimizi yikmaya Deger miydi yüregimi yakmaya Anlamadim bu sevdada suçumu Deger miydi böyle bensiz ayri...
  5. Ferdi Tayfur - bunu senden beklemezdim

Ferdi Tayfur - bunu senden beklemezdim

askin ecel olsa bile ayrilalim istemezdim dunya dursa gunes sonse bunu senden beklemezdim x2 gozlerindi hayat veren x2 sozlerindi umit veren simdi sensin unut diyen x2 bunu senden beklemezdim o bakislar gozler nerde x2 hatiralar izler nerde o verdigin sozler nerde bunu senden beklemezdim gozlerimde yas biraktin x2 yuregimde tas biraktin ellerimi bos biraktin bunu senden beklemezdim

Sayfayı Paylaş