gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur- senin için

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

acilmadim guller gibi unutmadim eller gibi boz bulanik seller gibi
    cagladigim senin icin

simdi bilmem neredesin
    benden uzak kiminlesin
    damla damla gozumdesin
    agladigim senin icin

sensiz hayat bir iskence
    dilimdesin gunduz gece
    satir satir hece hece
    sarkilarim senin icin

garip derki neyleyim
    derdimi kime soyleyim
    can vermeden gel goreyim
    olecegim senin icin
    ibadetim senin icin
    dualarim senin icin

Ferdi tayfur- senin için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- seni dinledim

Ferdi tayfur- seni dinledim

ferdi tayfur seni dinledim ferdi tayfur seni dinledim sözleri Gözümde hasretin dinmez yağmuru Kadere el açıp seni dilendim Bitirdin bendeki bütün gururu Yüz kızartıp senden seni dilendim Nakarat Bir ümit görmüştüm önce sende ben Severek mutluluk bekledim senden Sensizlik sarhoşu oldum bilmeden İçtiğim kadehten seni dilendim Geçtiğim yollardan seni dilendim Bekledim...
  2. Ferdi tayfur- ne senden geçerim...

Ferdi tayfur- ne senden geçerim...

Ne senden geçerim ne meyhaneden Gönlümün farkı yok bir viraneden Beni sarhoş eden meyhane değil Sensiz halim beni perişan eden Her akşam içmeden edemiyorum Gel otur karşıma iç demiyorum Öyle özledim ki memleketimi Seni bırakıp gidemiyorum
  3. Ferdi Tayfur - içim yanar

Ferdi Tayfur - içim yanar

icimde bir his var terkedeceksin icimde bir his var donmeyeceksin donupte sen beni buralarda bulmayacaksin gelipte sen benim kirik gonlumu almayacaksin ben de bir insanim senin gibi yasayacagim ayrilik olum olsa, hasretin zulum olsa alisacagim donupte sen beni buralarda arayacaksin gelipte sen beni biraktigin gibi bulmayacaksin bir gun pis man olup aglayacaksin bir gun geri donup...
  4. Ferdi Tayfur -  canımın içi

Ferdi Tayfur - canımın içi

sen uzaklardasin benim boynum bukulu bir selam gonderip guldurmedin gonlumu ben bende degilim gormeyeli yuzunu gel bana gel bana canimin ici insan sevdiklerine boyle yapmaz ki seven gonlumuze aci keder dolmadan hayata kahredip kadehe sarilmadan ecel gelip zamansiz kapimizi calmadan gel bana gel bana canimin ici insan sevdiklerine boyle yapmaz ki
  5. Ferdi Tayfur - bunu senden beklemezdim

Ferdi Tayfur - bunu senden beklemezdim

askin ecel olsa bile ayrilalim istemezdim dunya dursa gunes sonse bunu senden beklemezdim x2 gozlerindi hayat veren x2 sozlerindi umit veren simdi sensin unut diyen x2 bunu senden beklemezdim o bakislar gozler nerde x2 hatiralar izler nerde o verdigin sozler nerde bunu senden beklemezdim gozlerimde yas biraktin x2 yuregimde tas biraktin ellerimi bos biraktin bunu senden beklemezdim

Sayfayı Paylaş