gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur_ sevgililer çiçek gibi soldurmayın

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

sevgililer çiçek gibi sevgililer çicek gibidir sevgiler cicek gibi soldurmayalim umudu bosluklara savurmayalim
    hayat kisa dunyanin cilesi bitmez
    yillari acilarla doldurmayalim

yolumu bekle dedin, beklemedim mi
    yoklugu hasretine eklemedim mi
    ben seni oyle sevdim, oyle sevdim ki
    sen benim bu sevgimi bilemedin mi

donerim deyipte gittigin yerden
    bir haberin bile gelmedi neden
    sevincim, umidim, herseyim sendin
    onu da cok gorup aldin elimden

yolumu bekle dedin, beklemedim mi
    yoklugu hasretine eklemedim mi
    ben seni oyle sevdim, oyle sevdim ki
    sen benim bu sevgimi bilemedin mi

Ferdi tayfur_ sevgililer çiçek gibi soldurmayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferdi tayfur_ zamanımıydı?

ferdi tayfur_ zamanımıydı?

senin varligina alismis iken sonsuz mutluluga kavusmus iken butun dertlerimi unutmus iken birakip gitmenin zamaniydi mutluluk resmimiz soldu elimde adin hickiriga dondu dilimde beni terk etmenin beni terk etmenin zamanimiydi don desem sana donmeyeceksin sev desem yeniden sevmeyeceksin ne hallere dustum bilmeyeceksin birakip gitmenin zamanimiydi mutluluk resmimiz soldu elimde...
  2. Ferdi tayfur_ öyle şirinsin

Ferdi tayfur_ öyle şirinsin

Öyle sirinsin öyle güzelsin x2 Neden beni üzersin Korkma gönül oyunundan Bir gün sende seversin Baharda açan çiçek gibisin Sen benim melegimsin Sitemde etsen küsüpde gitsen En sonunda benimsin Öyle sirinsin öyle güzelsin x2 Neden beni üzersin Korkma gönül oyunundan Bir gün sende seversin Aski tanirsin girsen kalbime Inan benim sevgime Günah degil mi yazik degil mi Ayri...
  3. Ferdi Tayfur - çiçekler açsın

Ferdi Tayfur - çiçekler açsın

Kaç mevsim bekledim dönersin diye Şu garibi arayıp sorarsın diye Gözlerim yollarda ismin dilimde Belki feryadımı duyarsın diye Çiçekler açsın böcekler ötsün Kırlarda sevgililer el ele gezsin Ben razıyım yeter ki sen gel İsterse her gün yağmur yağsın
  4. Ferdi Tayfur -  bir yabancı gibi

Ferdi Tayfur - bir yabancı gibi

Ferdi Tayfur - bir gün beklerim Sensiz ne günlerin ne mevsimlerin Yok artık değeri yok benim için Hatırı kamasın resimlerin Yırtmadan son defa bak benim için Bak benim için Madem ki son sözün elveda artık Madem ki son çare ayrılmak artık Ecelim elinden olmasın yazık Bir yabancı gibi git benim için Gözlerime yaşlar doluversede Ellerim elinde kalıversede Anılar yolumu kesiversede Ardına...
  5. Ferdi Tayfur -  benim gibi sevenler

Ferdi Tayfur - benim gibi sevenler

Bir duamız vardı tanrıdan bizim Ayrılmasın diye birleşen allerimiz Hayaller kurardık gelecek için Hani ölümsüzdü yüce sevgimiz Her gecenin sabahında başımyine döner döner Getirmiyor seni bana Kısa kalıyor geceler geceler Bir benmiyim diye of baktımki etrafıma Hepsi doğuştan sarhoş benim gibi sevenler sevipsevilmeyenler Bakarsın kesilir sana gelen bu sesim Şunu bilki vefasız ismindir son...

Sayfayı Paylaş