gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ferhan Son Pişmanlık Şarkı Sözü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aranızda Ferhan dinleyen varsa ben o arkadaşlarımdan Son Pişmanlık Şarkısının Sözlerini rica ediyorum. Şimdiden Ferhan Son Pişmanlık Şarkı Sözü paylaşımı için çok tşk ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ferhan Son Pişmanlık Şarkı Sözü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. son PİŞMANLIK fayda ETMEZMİŞ........

son PİŞMANLIK fayda ETMEZMİŞ........

MERHABA meleklerim benim için çok kötü bi gün ....... neden niçin bilmiyorum yolunda gitmeyen bişeyler var ....... benden mi kaynaklanıyo yoksa eşimden mi bilmiyorum ama var bişeyler dün gece eşimle çok kötü tartıştık ama çok kötü dün akşam eşim bilgisayar başındaydı ve program indiriyomuş tabi bende yanlış anlamışım o öyle dedi neyse benim moralim bozuldu ve ben konuşmadım yatma...
  2. Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözü istiyorum

Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözü istiyorum

Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözü için yazıyorum size lütfen bana Ebru Gündeş Sonuna Kadar Şarkı Sözlerini yazın.
  3. Ferhan'ın Seslendirdiği Son Pişmanlık Şarkısının Sözleri Buyrun

Ferhan'ın Seslendirdiği Son Pişmanlık Şarkısının Sözleri Buyrun

ferhan son pişmanlık şarkı sözü ferhan son pişmanlık şarkısının sözleri Sevgili melekler, Hakan Sarıca ile düet yaptığı Nerdeydin albümünden Ferhan son pişmanlık şarkısının sözleri ile karşınızdayız :) Ferhan: Geç kalıyor gönül koşalım derken Zaman uçup gitmiş tutalım derken Bir anı senden bir anı benden Harcadık yılları ne kadar erken Bir anı senden bir anı benden Harcadık yılları ne...
  4. Tanrı İstemezse Şarkı Sözü istiyorum

Tanrı İstemezse Şarkı Sözü istiyorum

Arkadaşlar hayatımın en anlamlı şarkılarından biri olan Tanrı İstemezse Şarkısının sözlerini bu sayfadan benim ile paylaşmanızı diliyorum:)
  5. Sattas Love Şarkı Sözleri istiyorum

Sattas Love Şarkı Sözleri istiyorum

Kızlar aranızda Sattas Love Şarkını bilen var mı eğer ki Sattas Love Şarkısını bilen varsa bir zahmet lütfen bana bu sayfadan Sattas Love Şarkı Sözlerini yazsın.

Sayfayı Paylaş