gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fetih 1453 Karaca Paşanın Gerçek Adı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fetih 1453 Karaca Paşanın Gerçek Adı nedir filmi izleyenler var mı aranızda varsa onlar bilir.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fetih 1453 Karaca Paşanın Gerçek Adı
    Fetih 1453 Karaca Paşanın Gerçek Adı Faik Aksoy'dur.
    Faik Aksoy 1964 Doğumlu yönetmendir.Faik Aksoy İstanbul Üniversitesini bitirdi. Aynı Üniversitede Avrupa Topluluğu Hukuku alanında mastır yaptı.Faik Aksoy Sinemaya Onat KUTLAR'ın yanında çalışarak başladı. 1995 yılında kendi yapım şirketini kurdu ve ilk uzun metraj filminin yapımcılığını Canan Gerede'nin yönettiği Aşk Ölümden Soğuktur isimli film ile gerçekleştirdi.

Fetih 1453 Karaca Paşanın Gerçek Adı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fetih 1453 Eranın Gerçek Adı

Fetih 1453 Eranın Gerçek Adı

Fetih 1453 Eranın Gerçek Adı nedir bilen var mı varsa eranın gerçek adını lütfen yazsın
  2. Fetih 1453 İshak Paşanın Gerçek Adı

Fetih 1453 İshak Paşanın Gerçek Adı

Fetih 1453 İshak Paşanın Gerçek Adı nedir filmi izleyenler sizden Fetih 1453 İshak Paşanın Gerçek Adını yazmanızı bekliyorum.
  3. Fetih 1453 Saruca Paşanın Gerçek Adı

Fetih 1453 Saruca Paşanın Gerçek Adı

Fetih 1453 Saruca Paşanın Gerçek Adı ne kızlar izlediniz mi bilmiyorum ama izleyenler kesin vardır diye Fetih 1453 Saruca Paşanın Gerçek Adını soruyorum
  4. Fetih 1453 Baltaoğlu Süleyman Paşanın Gerçek Adı

Fetih 1453 Baltaoğlu Süleyman Paşanın Gerçek Adı

Fetih 1453 Baltaoğlu Süleyman Paşanın Gerçek Adı nedir lütfen bilenler acil yazsın
  5. Fetih 1453 Şahabettin Paşanın Gerçek Adı

Fetih 1453 Şahabettin Paşanın Gerçek Adı

Fetih 1453 Şahabettin Paşanın Gerçek Adı nedir filmi izleyenler ve oyuncu kadrosunu bilenler yazın cevabı

Sayfayı Paylaş