gebe
  1. BetülÖzsoy

BetülÖzsoy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Fibaemeklilik'ten 44 TL Değerli Hediye Kartı

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında BetülÖzsoy tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, Oldukça faydalı olduğunu düşündüğüm bir kampanyayı sizlerle de paylaşmak istedim. Fibaemeklilik Facebook sayfasında Pembe Kurdele ürününe başvuran herkese 44 TL değerinde M&S ödül kartı hediye ediyor. Alınan bu ürün, bir çok hastalık ve kansere karşı sağlığınızı koruyor. Yani hem ödül kazanıyorsunuz hem de sağlığınız için faydalı bir adım atıyorsunuz. Kura vs. durumu da yok, herkes anında ödülü kazanıyor.

Kampanya https://www.facebook.com/FibaEmeklilik?fref=ts adresinde devam ediyor.

Bir bakmanızda fayda var :)

Fibaemeklilik'ten 44 TL Değerli Hediye Kartı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Enerji tasarrufu yılda 1.650 TL kar edebileceksiniz

Enerji tasarrufu yılda 1.650 TL kar edebileceksiniz

Enerjisini dikkatsizce harcayan, 120 metrekarelik bir evde yaşayan 4 kişilik ailenin, uygulayacağı basit önlemlerle yılda 1.650 TL kar edebileceği bildirildi. Elektrik İşleri Etüt İdaresi (EİEİ) Tanıtım ve Bilinçlendirme Şube Müdürü ve Binalarda Enerji Verimliliğine Yönelik Toplum Bilincinin Artırılması (EnverIPAB) Projesi Koordinatörü Sebahattin Öz, tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye'yi de...
  2. 1 TL limitli kredi kartı

1 TL limitli kredi kartı

Banka, maaş için anlaşma sağladığı işçiye 1 TL limitli iki kredi kartı gönderdi. Sakarya'nın Karasu ilçesinde maaşların elden verme uygulamasının bitirilmesinin ardından ücretlerini banka yoluyla alan bir işçiye anlaştığı banka tarafından limiti 1 TL olan 2 adet kredi kartı gönderildi. İlçede özel bir şirkette çalışan Ali İhsan Karaoğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK) maaşların elden verme...
  3. Natalie Portman'ın Değerli Elbisesi 88 bin TL

Natalie Portman'ın Değerli Elbisesi 88 bin TL

natalie Portman natalie portman resimleri Sizi bilmeme ama ben bir elbiseye 88 bin TL vermem melekler zaten o parayı bulsam kendime bir ev alırım hahaha Ama fakirin lafı zenginin parası demişler :D:D Dünyaca ünlü Natalie tabi benim gibi düşünmemiş Maşallahh parada bol gitmiş kendine 88 Bin TL Çok Güzel Elbise almış melekler:abo: yaaa :D:D işte haberimizin detayı sizlerle :D:D Natalie...
  4. Burcu Kara 20 Bin TL Tazminat Kazandı!

Burcu Kara 20 Bin TL Tazminat Kazandı!

burcu kara, burcu kara haberleri, burcu kara tazminat Sevgili melekler, oyuncu Burcu Kara yapım şirketinden tam 20 bin TL tazminat kazandı. Başrolünde oynadıüı Elveda Derken dizisinden parasını almadığı için dava açan Kara, yapımcı şirketten 20 bin TL tazminat kazandı. İşte detaylar... YAĞMUR Ajans’ın yapımcılığını üstlendiği “Elveda Derken”de oynayan Burcu Kara, parasını alamadığı...
  5. Fibaemeklilik'ten 15 adet M&S Hediye Kartı

Fibaemeklilik'ten 15 adet M&S Hediye Kartı

Arkadaşlar, http://bit.ly/DogruBilenKazanir_ adresinde de güzel bir yarışma yapılıyor. Toplamda 15 kullanıcı M&S’dan 50 TL değerinde hediye kartı kazanıyor. Bir bakın derim, kazanma şansımız yüksek gibi :)

Sayfayı Paylaş