gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Fiji Adaları / Fiji Cumhuriyeti

Konu, 'Avrupa Tatil Beldeleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Size özel dalgakıranın üzerinde akşam yemeği yemek unutulmaz bir anı olmalı! Ama şık bir gece geçirmek istiyorsanız, Fiji'yi başkalarına bırakın. Çünkü burası ayakkabı ve mücevherlerden kurtulup çıplak ayak kumsalda yürüyeceğiniz, ayışığının aydınlatığı kıyılarda gece denize gireceğiniz bir yer. [​IMG]

Turkuaz rengi denizi, mercan kayalıkları ve ipeksi kumsallarıyla Bağımsız Fiji Cumhuriyeti, 300 adadan oluşuyor.Balayınızın birkaç gününü en büyük ada Viti Levu'da geçirdikten sonra diğer adaları dolaşabilirsiniz. Lüks bir tatil istiyorsanız direkt Yasawa Adaları'na gidin. Deniz uçağıyla ulaşılan bu muhteşem mek‰nda yerliler sizi amber çiçekleriyle karşılayacak, "Bula Bula" diyecekler: Fijice "sağlık dilekleriyle."

Viti Levu
    Su sporlarını ve 'beni yak, ısıt içimi' diye taptığınız güneşi bir an için bırakabilirseniz, Viti Levu'da görülecek çok şey var. Raymond Burr'ün orkide bahçelerinde bir tur yapın. 19. yüzyıla kadar yamyamların diyarı olan Fiji'deki Tavuni Hill Fort'ta, turistik amaçla korunmuş insan pişirme çukurları var. Pacific Harbour Kültür Merkezi ve Sigatoka Pazarı'nda her tür yerel sanat eseri ve hediyelik eşyayı bulabilirsiniz. İlle romantizm diyenleri otel yetkilileri bir helikopter turuyla civardaki şelalelerde güzel bir piknikle başbaşa bırakıyor.

(En iyi zaman: Mayıs-Ekim)

Fiji Adaları / Fiji Cumhuriyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cumhurİyet

Cumhurİyet

CUMHURİYET Atatürk, Mudanya yolu ile Bursa'ya gidiyordu. Kalabalık bir halk kitlesi, iskelede etrafını çevirmiş bulunmakta idi. Bir kadının, elinde bir kağıtla Atatürk'e yaklaştığı görüldü. İhtiyar, zayıf bir kadındı. Ata'nın yolunu keserek titrek bir sesle: "Beni tanıdın mı oğul? Ben sizin Selanik'te komşunuzdum. Bir oğlum var; Devlet Demir Yolları'na girmek istiyor. Siz O'nu alsınlar...
  2. Fiji

Fiji

Fiji Coğrafi Verileri Konum: Okyanusya, Güney Pasifik Okyanusunda ada. Coğrafi konumu: 18 00 Güney enlemi, 175 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Okyanusya Yüzölçümü: 18,270 km² Sınırları: 0 km Sahil şeridi: 1,129 km İklim: Tropikal deniz Arazi yapısı: Volkanik aktiviteli dağlar çoğunluktadır. Deniz seviyesinden yüksekliği: en alçak noktası: Pasifik Okyanusu 0 m; en yüksek noktası:...
  3. Adam

Adam

rüyada kardan adam görmek melek gören falda kardan Bakınız; Erkek.Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir...
  4. Ankaradan 29 ekim Cumhuriyet Bayramı İstanbul Adalar Şile Ağva turu

Ankaradan 29 ekim Cumhuriyet Bayramı İstanbul Adalar Şile Ağva turu

29 ekim istanbul turları 29 ekim istanbul turu İSTANBUL ADALAR ŞİLE AĞVA TURU 28-31 EKİM 2010 2 GECE 3 GÜN İstanbul - Adalar Turu - Boğaz'da Tekne Turu - Pier Loti Tepesi - Eyüp - Sultanahmet Meydanı Sultanahmet Camii - Ayasofya - Yerebatan Sarnıcı - Topkapı Sarayı - Şile Feneri ve Limanı – Ağva 28 EKİM 2010 1.Gün : Akşam Saat 23.59’da Sıhhiye Sezenler Sokak’taki Atatürk Lisesi önünde...

Sayfayı Paylaş