fikrinize ihtiyacım var:(

böcek

Yeni Üye
Üye
fikrinize ihtiyacım var:(
arkadaşlar 2seneyi biraz geçen bir ilişkim var,bu zamana kadar çok şiddetli bir kavgamız olmadı ama son zamanlarda bnden uzaklaşıyor sanki:( 1ay önce patlak verdi,işte önceliğin hep ben oluyorum biraz kariyerin için çalışmalısın kendini geliştrmelisin(ünivrsite son sınftayz ikimzde) gibi doğru şeyler söylüyordu çünkü gerçekten o yokken hiçbişe yapmıorum hep onunla olayım istiyorum.Fakat bu sömestr tatilinde ailemin yanına geldiğimden beri telde daha az görüşelim istiyor benden uzaklaştığını hissediyorum konuşurken bir soğukluk yok ama normale göre çok az konuşuyoruz,sabah günaydın akşam iyigeceler ve 2-3 günde bir sıkıştırılmış kısa konuşmalar...bu durumu söylediğimde burda ztn 7-24 birlkteyiz,şimdide ailenle ol gbi şeyler söyledi.. günlerdir nefes alamıyorum ve anlatabileceğim kimse yok etrafımda şuan,nolur yardım edin bi akıl verin bna:( bnden soğuyor mu, ben ne yapayım nasıl davranayım?:(

canım bu bir süreç sana olan sevgisinin azaldıgını zannetmiyorum.sadece senin sevginden emin ve ici rahat.biraz kendi kendine ayakta güclü durabilen onsuz da bi hayatı olan birini görmek istiyor karsısında.hepimiz bunu istemez miyiz. sıkma canını

Canm bence ona seni özlemesi için zaman vermelisn hepimz yoğun ilgidn, sık sık aranmaktn nerdesn ne yapıyosn sorularndn sıkılmıyormuyz.Sen keyfine bak ailenle güzel vakit geçir hem bırak o seni arasn kaçan herzamn kovalanr.Ve unutmaki senn için hayatta senden daha değerli kimse yok herşeyi oluruna bırak canını sıkma tatlm :)

vufu nessli cevabınız için çok teşekkür ederim, içimde sürekli kendi kendimle konuşmaktan kafayı yiyecektim artık, vufu söylediğin gibi sevgimden çok emin ve bu beni çok üzüyor,kendi de söyledi ztn sen eskiden böyle değildin hedeflerin isteklern vardı şimdi herşeyin ben oldum,bu bende artık çok baskı yapıyor dedi,çok üzüldüm onun için görev olmak istemiyorum tabiki ama sanki aramassam konuşmazsak kovalamaz da iyice uzaklaşırsak die kaybetme korkum var işte:( çok teşekkür ederim bunları okumak bile bni duygulandırdı umutlandrdı:)

bence tatilin bitmesini bekleyip olacakları görmen gerekir ama senden soğuduğunu zannetmiyorum çokta konuşursan bıkmazmısın ya eşim askerdeyken günde 10defadan fazla arıyodu gerçekten sıkılıyodum o sevgisinden emin olduğu için ilişknize zarar gelmeyeceğini düşünerek tatili ailenizle geçirmenizi istiyo bence

hiç korkma canım seni sevmese önemsemese bunları hic söylemezdi seni görmezdi bile..sadece güçlü olmanı istiyor.tatlı tatlı konus onunla birdenbire degişip nispet yapıyormuş gibi olma.bu duruma üzüldügünü de sakın belli etme iyice baskı altında hisseder kendini.

üzüntümü yansıtmayaya çalışıyorum ama içimde birikti işte, konuşamayınca da kafamda çok kuruyorum,ama çok teşekkür ederim tavsiyelerinize göre hareket edicem:) buarada zuzumm walla aslında bn sıkılmam okdr arasa:):) ama ztn bnm beklediğim okdr değilki,günde 1 kere şöle bi sohbet etsek yeterdi, aslında bi yanım çok kırgın.. nyse:) şu ara garip, braz fazla ilgi göstersem hemen panik sanki,hala aynısın gibilerinden.. inş bu durumu atlatabiliriz çok yıpranmadan:( size iyi haberler vereyim inş:)

değişen bişey yok aslında sadece fazla ilgiden bunalmış olabilir ama haklı bencede biraz ailenle ilgilen orda sürekli onunlaymışsın baksana kendisi bile demiş..özlemesine fırsat veerr oraya gittiğinde naz yaparsın :D

Her ilişkide bazı zamanlar bir takım uzaklaşmalar olabilir...Önemli olan bunun bir şekilde üstesinden gelebilmektir...Her zaman birlikte nefes alaacaksınız diye bir kaide yok bazen ayrı olmakta insana kıymet bildirir...Benimde 6 senelik bir ilişkim var,benimd ebaşıma geldi bu durum hatta ayrıldık bile ama sadece 20 gün ayrı kalabildik...Bazen gerçekten insan sıkılabiliyr uzak kalmak istiyor ve yalnız olmayı seçiyor...Ama buda bir yere yalnızlık Allah'a mahsustur...Şuan hem kendine hem ona biraz zaman tanımalısın ve sürekli ona ne oluyor niye böylesin gibi cümleler kurma aradığı zaman halini hatrını sor,neler yaptığını sor konuşacak bir şekilde konu bul işte,ama kesinlikle niye böylesin deme emin ol ki bu onu dahada çok sıkacaktır.Ben yaşadım biliyorum...Tabi herkez aynı olmaz ama erkeklerin çoğunun genleri aynıdır bunuda unutmamak lazım...Kısa konuşuyor diye kendini üzme,konuşabildiğiniz kadar konuşun ,eğer gerçekten seni seviyorsa zaten bu günler geride kalacaktır ve herşey eskisi gibi olacaktır... Sende sürekli arama kendini özlet olurmu:tik::)

Çok konuştum sanki:D:D

ilkimsu kelebek's çok teşekkür ederim, ya gerçkten uzaktan banada sıradan geliyor ama yaşayan bilir o soğukluğu kaybetme korkusunu, ama dediğiniz gibi bnde sabretmeye çalışıyorum, o arasın die bn aramıyorum(tabi konuşmuyoruz çoğunlukla öyle olunca) ama yinede beklicem bakalım:( umarım bu süreci atlatırız,bana ztn ayrıymışız gbi gelio rsmen,gttiğimde düzelir umarım hep böyle gidemezki:( çok teşekkür ederim hepinize:)

Geri