gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Fırtına HİDOŞ'u yıldırdı

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Gel vatandaş gellllll yenilen pehlivan güreşe doymazmış:hhh: Modların korkulu rüyası kabusu olan HİDOŞ rumuzlu meleğin hakkından BEN GELDİM :first:

Modlardan olur olmaz şeyler isteyerek onları üzen kabus gibi tepesine çöken HİDOŞ birgün bendeniz fırtına'ya bulaştı bende kendisini bu vesile ile tanıdım.

Birgün benden uçak istedi bende sevgili pasika'ma güvenerek tamam dedim yağladım balladım buluruz hallederiz dedim:D:D

Sonra başladım pasika ile paslaşmaya tabii *****'da gülerek mısır yiyerek izliyo bizi :popcorn:

neyse gel zaman git zaman HİDOŞ'u oyaladım en sonunda bunu bulduk :hidoş:

Beğenmedi tabii HİDOŞ bu memnun etmek kolay mı neyse biraz daha oyalıyorum derken aylar geçti iyi idare ettim bravo bana :meçhul:

Neyse bakıyoruz bakıyoruz hareketli yok hepsi hareketsiz ehh HİDOŞ sen misin bana takılan bende laf biter mi?? he biter miiiiii BİTMEZZZZ:zuha:

dedim ki ben hareketsizini buluyorum kolaysa sende hareketlendir uçur dedim :huhe: marifet hareketsizi uçurabilmek :D:D

Herşeyi modlardan beklemeyin karrrrrrdeşimmm :)

Neyse şimdide zavalla hayal'e kancayı taktı uyaramadım kendisini sazan gibi atlatı chate ve kurban oldu :D kendisi adına üzüldüm ama her koyun kendi bacağından asılır:D:D

Gelelim anafikire: HİDOŞ'u alt ettim zafer benim bütün modların öcünü aldım ohhhhhh HİDOŞ :dil:

:puf::band1::pirt: :aikido::humble:

:dp193::fb::gathering::cheer2::benisev:
    :eek:lmadı:

Son düzenleme: 30 Haziran 2009
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence boşuna alt ettim diye sevinme :D:D İyi laf atmış ona cevaben ama :D:D Ben pek senin gibi alt ettiğine umutlu değilim :D:D Hıdo bu kolay kolay yılmaz :D:D Örneğin Misli hala Mod Akıl ve Ruh Sağlığı Has. tedavi görmektedir :haha:
    Ama şunu da demeden geçemiyecem :D:D Sen Hıdoyu alt et sustur dile benden ne dilersen :D:D

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ooooooooo sende ***** ben altettim buradada çok açık bi şekilde belirttim dayanamadı bana bıraktı yakamı hayale bulaştı hidoş benden yıldı bu çok açık :seker:

zafer benim :first:

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Umarım öyledir ama dediğim gibi Hıdoş bu bekle ve gör, görelim derim :D:D

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    tamam bana uyar bu kadar zaman onunla uğraştım ve kazandım ama sen kabul edemiyorsun :haha:

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    allah iyiliginizi versin sizin ya :hhh: koptum resmen, bi ucak davasi tutturmus gidionuz, bir iki kere bende rast geldim :D:D:D:D

ama bu isin ne yalan söylim bu boyutlara gelecegini tahmin etmemistim, edememisim :hhh:

helal sana firtinam kim tutar seni :first::first:

7. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    sağol sütlüm ahh sen hidoşu bi bilsen tam bi kaçık(mış) :zuha:
    (duymasın öldürür beni)

çok sevdim kendisini (***** beni uyarmıştı) :meçhul:

8. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    valla yazilanlari okuyunca, verilmis sadakam varmis diom :D nasip olmamis tanismak HIDOSla :D:D:D

ama o sirf modlara karsi böyleyse, iyiimis yani :)

Allah hayalcime sabir versin demek kalio bu durumda sadece :yahoo:

9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Valla ben hidoş için süper bi uçak buldum ama vermek nasip olmadı site bakıma filan girdi denk gelirsem vericem beğenmesin de göreyim bu konuda iddialıyım :DBenim elimden ne uçan kurtulur ne kaçan.... :dil:

10. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    hadi yaaaa senin adına sevindim hayalcim tebrik ediyorum hadi hayırlısı bakalım ne olacak hidoş ne diyecek biz çok aradık bulamadık ama :(

11. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Geyikler bölümüne açtım konu olarak baksın beğensin inşallah beğenir birini :DHadi bakalım...

12. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    :sigara: hahaha aklın sıra beni alt ettiyinimi sanıyosun fırtına yanılmışsın hayatım ...
    beni alt edebilmek için önce uçağımı bulup getirmen lazımdı kaldıki uçak hala piyasada yok ben senin yeteneksiz bir mod olduğuna kanaat getirdiğim için ve senden ümidimi kestiğim için yakanı braktım alt ettim havasına boşuna kapılmışsın ben senin yerinde olsam hala o uçağı ne yapar eder bulur ve itibarımı kazanırdım öyle yeşil yeşil ortalarda dolanmakla mod olunmuyo marifet uçağı bulupta kasılmaktaydı ama sen bunu beceremedin be kuzum :D:D

13. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    sana gelince hayalcim henüz bulduğun uçağı görmedim ama eminimki benim uçağım değildir o zira ben uçağımı çet sayfasındaki smyler içinde bulmalıyımki siteye gelince uçağıma binip şöyle mm semalarında gezineyim ama yinede bakıcam şimdi benim için bulduğun uçağa bakalım sen ne kadar yaratıcı bir mod muşsun :D
    haa bu arada umarım sende beni fırtına mod gibi hayal kırıklığına uğratmazssın o uçağı bulup benim en gözde modum olursun :)

14. Misafir

Misafir Forum Okuru

hahahaaaa :haha: Offf ne laf olmuş haa :haha: Eee fırtınam ben demişdim hemen sevinme diye :D:D Ben inanıyorum ki fırtına bu lafa gider sana uçak ve uçak fabrikasını getirir :haha:

15. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    haa bak aklıma gözümden kaçtı sanma demek ben tam bir kaçığım öylemi???? ben kaçık değilim sevgili fırtınacım sadece hakkını arayan sade bi userim ben uçağımı istiyooooooooooooommmmmmmmmmmm
    bana uçağımı buluuuuuuuuunnnnnnn

Fırtına HİDOŞ'u yıldırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. metal fırtına

metal fırtına

arkadaşlar metal fırtına kitabını okudunuzmu bilmiyorum ama bence bi okuyun tavsiye edrim........ hayata bakışınızı değiştiriyo...
  2. Kargo - Fırtına

Kargo - Fırtına

Fırtına dinmek bilmedi bu gece Dışarıda yağmur içimde sen Cevapsız sorular arasındayım yine Zaman ilaç değil sensiz olmuyor Şimdi yanımda olsan Benimle kalsan sabaha kadar Uçsak gecenin ötesine seninle, korkmadan Islak sokaklarda gölgeler gibi Hayalin dansediyor düşlerimde ... Sonsuz değil bitecek elbet bu fırtına Güneş ve sevgi bizi bekliyor Gecenin sonunda Biliyorum duyuyorsun...
  3. Bahoz (fırtına)

Bahoz (fırtına)

Orjinal Adı:Bahoz (Fırtına) Yönetmen: Kazım Öz Oyuncular:Cahit Gök, Havin Funda Saç, Selim Akgül, Asiye Dinçsoy, Kadim Yaşar Senaryo:Kazım Öz Görüntü Yönetmeni: Ercan Özkan Müzik:Ayhan Akkaya, Vedat Yıldırım, Burak Korucu Tür:Aksiyon, Macera Süre:135 dk. Yapım:2008, Türkiye Gösterim tarihi:14 Kasım 2008 Konu:Cemal, büyük bir heyecanla...
  4. Sebepsiz Fırtına

Sebepsiz Fırtına

Yaşar'ın çok sevdiğim bir parçası kızlar.. Bakın nasıl da güzel yapmışlar. Gerilir büyür ah Bir sebepsiz firtina Kardesidir umut askin Kalan elinde avucunda Firtinalardan kurtar beni yar Batirma gemilerimi Umutlar askin teknesi yar Umutlarim tükendi ay ay a Sensiz olmuyor yerine konmuyor Kimsenin eli senin gibi dokunmuyor Karlara inat yürürüm yollarina...

Sayfayı Paylaş