gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

fırtınadan sonra

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aşkın bir adı hüzünse, öbür adı mutluluktur. Yarısı zorluksa, diğer yarısı rahat bir soluktur.
    Bir gün yüreğin kanadığında, biri ağlar ise "O" gerçek dostundur.

Dostlarınla öyle yaşa ki düşman olduğunda hakkında söyleyecek sözleri olmasın.

Düşmanlarınla öyle yaşa ki dost olduğunda yüzün kızarmasın.
    Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç, bir tohumla başlar.

En uzun yolculuklar bir adımla başlar.

Gerçek sevgiler ise küçük bir tebessümle başlar.
    Değer verdiğin insan sana değer vermiyorsa, bırak kendi değeriyle kalsın.
    Lüzumsuz şeylerin peşinden koşan, lüzumlu şeyleri kaçırır.
    Gülü öyle bir sevmelisin ki, soranlara "dikeni yok" diyebilmelisin.
    Dal rüzgarı affetmiştir, ama kırılmıştır bir kere.
    İnsanları çılgına çeviren şey; bugünün deneyimi değil, dün olan bir şey için pişmanlık duymak ve yarının getireceklerinden korku duymaktır.
    Geldiğin zaman boşlukları dolduran değil, gittiğin zaman yeri doldurulamayan ol.
    Dostlar ırmak gibidir: Kimi zaman suyu az, kimileyin çok... Kiminde ellerin ıslanır yalnızca, kiminde ruhun yıkanır boydan boya.
    Hayatın en güzel anı her şeyden vazgeçtiğiniz zaman sizi hayata bağlayan biri olduğunu düşündüğünüz andır.
    Karamsar olmak zor değil. Zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir.

fırtınadan sonra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ve Fırtınalar

Ve Fırtınalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Apple, fırtınayı dizüstünde kopardı

Apple, fırtınayı dizüstünde kopardı

San Francisco'da başlayan MacWorld 2008'in açılış konuşmasını yapan Apple'ın CEO'su Steve Jobs, geçen sene iPhone ile cepte kopardığı fırtınayı, bu sene MacBook Air ile dizüstüne taşıdı. Bu kadar ile yetinmeyen Apple, HD kalitesinde online film kiralama ve Apple TV ile doğrudan TV'ya aktarılabilecek HD film içeriğinin de müjdesini verdi. EN İNCE DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR Apple CEO'su Jobs'un...
  3. Hayko Cepkin - Fırtınam

Hayko Cepkin - Fırtınam

çoban oldum gidiyorum yapayalnız bu diyardan kırbacını vurma yüzüme düşünür halim zor aah düşünür halim zor aah kar'ın oldum eriyorum güneş olma yamacımda ırmağın olurum senin sularım önünde durma yolum uzun gör güzelim vakit doldu ben gideyim küçük yaşta ağlar oldum fırtınamsın benim sen estikçe ben titrerim çoban oldum gidiyorum yapayalnız bu diyardan kırbacını vurma yüzüme düşünür halim...
  4. fırtınalar kopucak

fırtınalar kopucak

kanal D nin sevilen dizisi Aşk-ı Memnu da buakşam olay var yasak aşk patlak veriyor aman sakın kaçırmayın buakşam izleyin derim..... ATEŞLİ ÖPÜCÜK! KANAL D’NİN SEVİLEN DİZİSİ “AŞK-I MEMNU”DA OLAYLAR GİDEREK KARIŞIYOR. Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre ve Selçuk Yöntem’in başrolü paylaştığı dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde, eşinin yeğenine aşık olan Bihter, kendine daha...
  5. Fırtınada uyuyabilir misin?

Fırtınada uyuyabilir misin?

Çok güzel bir hikaye; Ne mutlu uygulayabilene.. FIRTINADA UYUYABİLİR MİSİN Yıllar önce bir çiftçi, fırtınası bol olan bir tepede bir çiftlik satın almıştı. Yerleştikten sonra ilk işi bir yardımcı aramak oldu. Ama ne yakındaki köylerden ne de uzaktakilerden kimse onun çiftliğinde çalışmak istemiyordu. Müracaatçıların hepsi çiftliğin yerini görünce çalışmaktan vaz geçiyor, burası...

Sayfayı Paylaş