gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Flüt Notaları Bir Bulut Olsam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Flüt Notaları Bir Bulut Olsam notalarını lütfen çok acil yazın ablalarım sizden bu konuda çabukluk ve yardım bekliyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Flüt Notaları Bir Bulut Olsam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Bulut Olsam

Bir Bulut Olsam

Güzelyurt adlı bir sınır kasabasında hayat sakin bir şekilde akarken kasabanın en büyük ve görkemli konağında hastalıklı ve tutku dolu bir aşk yaşanmakta, ve bu karşılıksız aşka tanık olanların kanını dondurmaktadır….Belediye başkanı Aslan Bulut(Ünal ve ailesi kendi kurdukları bu düzende yaşarken bir gün kasabaya gelen doktorun olayların içine dahil olmasıyla, taşlar yerinden oynayacak,...
  2. Bir Bulut Olsam Flüt Notaları

Bir Bulut Olsam Flüt Notaları

Bir Bulut Olsamın flüt notaları Bir Bulut Olsamın notaları Flüt çalan müzisyen meleklerimiz için Bir Bulut Olsam parçasının flüt notaları şöyle; Bir Bulut Olsamın flüt notaları: fa-sol-la-la-la-fa-sol-la-la-la-la-sol-fa-la-sol-la-sol-la-fa-fa
  3. Flüt İçin Şarkı Notaları

Flüt İçin Şarkı Notaları

flüt ile çalınan şarkı notaları flüt şarkı notaları flüt notaları Müziksever meleklerimize ve sayın misafirlerimize flütle kolayca çalabilecekleri bazı basit şarkıların notalarını veriyoruz melekler :) SAMANYOLU do-re-do-si-do-si-do-la-si-la-si-sol (sol-la-si) (sol-fa-mi) sol la sol fa mi do re do si sol la si la si sol fa mi do re do si la sol fa mi do re do si sol la si lan si sol fa...
  4. Titanic Flüt Notaları

Titanic Flüt Notaları

Titanic Flüt Notaları arıyorum ben şayet varsa siz ya da biliyorsanız bana Titanic Flüt Notalarını yazın.
  5. Titanik Müzik Notaları Flüt

Titanik Müzik Notaları Flüt

Titanik Müziği Flüt Notaları titanik müzik notaları flüt Bir misafirimizin sorusu üzerine bu konuyu açıyor ve Titanik film müziğinin flüt notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) do - do -do -do -si- do- do-si-do-re–mi-re-do-do-do-do-si-do-do-sol-do-re-sol-sol-fa-mi-re-mi-fa-mi-re-do-si-do-do-si-do-re-mi-re-do

Sayfayı Paylaş