gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Fonskiyonel oturma odası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Oturma odası dekorasyonu Çalışma odası dekorasyonu
    bu fonksiyonlu oturma odası dekorsyonunu çok bğendim. Gerçi benim oturma odam bu kadar geniş değil. Geniş olsa bende böyle hem çalışma odası hem oturma odası karması bir oda yapabilirdim. Köşe koltuk yerine daha fonksiyonel bir oturma grubu alabilirdim. Birde kütüpkan ile çalışma masası koyduğumuzzaman tamamdır:)

Fonskiyonel oturma odası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oturma Odası Dantel Örneği

Oturma Odası Dantel Örneği

oturma odası dantelleri oturma odası dantel örnekleri dantel modelleri modelleri oturma odası dantel örnekleri yapılışı: Başlarken 6 zincir çekip birleştiriniz.4 defa başını dolamadan 3 zincir çekerek dolanınız.Daha sonra 6 zincir çekerek büyük kareler şeklinde başını dolamadan batarak 4 defa tur atınız.Bu şekilde üzerine laleler yapınız. Lalelerin bitiminde 5 zincir çekip başını dolayarak...
  2. Oturma Odası

Oturma Odası

Oturma Odası -Pek çok faaliyetin gerçekleştiği bu oda tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde aydınlatılmalıdır. Lokal veya genel aydınlatma sistemleri bu işi çözebilir. Tablo, aksesuar ve dolapların aydınlatılması daha rahat ve hoş bir mekan yaratılmasında yardımcı olacaktır. Bu odalarda gözü yormayacak endirekt aydınlatma sistemleri kullanılmalıdır. Sarkıt türü armatüerler, abajur, aplik,...
  3. Oturma Odası Duvar Rafları

Oturma Odası Duvar Rafları

Oturma odası duvar rafları Duvar rafları modelleri Duvar rafları resimleri Evinizde sade ama cok şık bir ayrinti istiyorsaniz bu duvar raflari güzel bir fikir bence.Benim evimde de oturma odasinda iki tane beyaz sade duvar rafi var.Cok degisik bir hava katti odaya.Üstünde ise gittigim sehirlerden cok begenerek aldigim objeler var.Sadece oturma odasi degil diger odalarda da...
  4. 2014 Oturma Odası Fikirleri

2014 Oturma Odası Fikirleri

2014 Oturma Odaları Modern Oturma Odası Dekorasyonları Yeni Sezon Oturma Odası Fikirleri Oturma odalarınızda 2014 yılında bambaşka ortam zenginlikleri yakalamak istiyor ve bu zenginliği farklı konforlu ve kaliteli oturma grubu modelleri ile gerçekleştirmek istiyorsanız en modern tasarımlarla aşağıya eklemiş olduğum modern koltuk takımlarını incelemeye ne dersiniz? Oturma odalarınızda bu sene...
  5. Oturma odası dekorasyonu

Oturma odası dekorasyonu

Evinizin vitrini, hergün işten geldiğinizde ayaklarınızı uzatıp rahatlamak isteyeceğiniz, keyifli vakit geçireceğiniz huzurlu yer, misafirlerinizi ağırlamak isteyeceğiniz mekan… Evet oturma odasından bahsediyoruz.. Durum böyle olunca, oturma odanızın dekorasyonunun gözümüze hitap etmesi önemli. Oturma odanızı güzelleştirmek için iç mimarlara para harcamak istemeyenlere birkaç öneri hazırladık....

Sayfayı Paylaş