gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ford üretimi durdurdu

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ford Otomotiv, 20-25 Nisan tarihleri arasında Kocaeli fabrikasında araç üretimi yapılmamasına karar verdi. Ford Otomotiv'den İMKB'ye yapılan açıklamada, şirketin, global piyasalardaki olumsuz gelişmeler nedeniyle oluşan talep düşüşünü dikkate alarak, Kocaeli fabrikasında 20-25 Nisan 2009 tarihleri arasında, araç üretimi yapılmamasını kararlaştırdığı duyuruldu.
    Açıklamada, belirtilen süreler içinde Kocaeli fabrikasında 4.505 kişinin çalışmayacağı kaydedildi.

Ford üretimi durdurdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üretim Mühendisi

Üretim Mühendisi

İmalat sektöründe faaliyet gösteren işletmelerde üretilmesine karar verilen bir ürünün üretim yöntemleri ile bu yöntemleri gerçekleştirecek üretim araçlarının tasarımı, uygulanması ve kontrolünde çalışan kişidir. GÖREVLER -Üretilecek bir ürünün imalatı ile ilgili üretim yöntemlerini araştırır, tasarlar, -Üretimde kullanılacak malzemeleri tespit eder, üretim aşamalarını planlar, kalite...
  2. Rus otomobil devi üretimi durdurdu

Rus otomobil devi üretimi durdurdu

Rusya'nın en büyük otomobil üretici firması OAO AvtoVAZ, parça sıkıntısı nedeniyle üretimini durdurdu. OAO AvtoVAZ Sözcüsü Natalya Sidaruk yaptığı açıklamada, Lada marka otomobillerin de üreticisi olan yüzde 25'i Fransız Reanult'a ait şirketin, yeterli parça temin edemediğinden üretimini durdurduğunu bildirdi. Uzmanlar, OaO AvtoVAZ'a parça sağlayan yan sanayi şirketleri...
  3. Audi üretimi durdurdu

Audi üretimi durdurdu

Macaristan'ın en büyük ihracatçı firması durumundaki Audi, bu ülkedeki fabrikasında üretime ara verdi. Macaristan'ın Györ kentindeki fabrikasında geçtiğimiz yıl 1 milyon 900 bin adet Audi motoru ve 60 bin adet binek Audi otomobil üreten Audi, küresel mali kriz nedeni ile bugünden itibaren üretimine bir hafta ara vermek zorunda kaldığını açıkladı. Audi, 6 bin kişinin çalıştığı ve...
  4. Parsan Makina üretimi durdurdu

Parsan Makina üretimi durdurdu

Parsan Makina Parçaları Sanayi A.Ş, üretime 6 gün ara vereceğini duyurdu. Parsan'dan İMKB'ye yapılan açıklamada, yaşanmakta olan global ekonomik durgunluk nedeniyle azalan yurt içi ve yurt dışı siparişler göz önüne alınarak fabrikada 23-28 Mart 2009 tarihleri arasında 6 gün üretime ara verilmesinin kararlaştırıldığı belirtildi. Açıklamada, fabrikanın 30 Mart 2009 Pazartesi 1. vardiya...
  5. Yaşlanmayı durdurun !

Yaşlanmayı durdurun !

Deri yaşlanması çevresel faktörler, genetik, makyaj, beslenme ve diğer faktörlerden etkileniyor Cilt yaşlanmasında etkili olan güneş ışınları, beslenme alışkanlıkları, derinin dış fiziksel ve kimyasal uyarılara fazla maruz kalması, sigara kullanımı, fazla alkol tüketiminin yaşlanmayı ve beraberinde gelişen yaşlılık belirtilerini artırabildiği, bu etkilerden kaçınılmasının yaşlanmayı...

Sayfayı Paylaş