gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Fotomodel yuzu

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

elmacık kemıklerınızı on plana cıkarmak ıcın sıze yenı bır yontem onerıyorum: makyajınızı tamamladıktan sonra kas kosesınden elmacık kemıklerının tepesıne kadar yagsız bır dudak parlatıcısı uygulayın. "ısıgı yansıtan elmacık kemıklerınız, etkıleyıcı bıcımde on plana cıkacaktır."

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fotomodel yuzu
    bunu bılıyodum öylede yapıyorum arkadaşım...teşekkürler

Fotomodel yuzu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaynana Semra fotomodel oldu

Kaynana Semra fotomodel oldu

SHOW TV'DE YAYINLANAN "GELİNİM OLUR MUSUN?" ADLI PROGRAMDA YILDIZI PARLAYAN VE BİR ANDA TÜM TÜRKİYE TARAFINDAN KONUŞULUR HALE GELEN SEMRA HANIM ÜNÜNÜ DAHA DA PERÇİNLİYOR. alintidir...
  2. Bebekler Farkli Yuzleri Ayirabilirler

Bebekler Farkli Yuzleri Ayirabilirler

Bebeğinizin yüzüne, gözlerine bakıp ne düşündüğünü anlamaya çalışmayın. O sizin sandığınızdan çok daha zeki, çok daha fazla düşünce kapasitesine sahip. Öyle ki bebekler farklı yüzleri yetişkinlerden çok daha kolayca ve ustalıkla ayırtedebiliyor Bilim adamları, bebeklerin farklı yüzleri yetişkinlerden daha kolay ayırt edebildiğini belirledi. Sheffield Üniversitesi ve University College London...
  3. Alman fotomodel Anja P. Öldürüldü

Alman fotomodel Anja P. Öldürüldü

Alman fotomodel Anja P.'nin cesedini polis bir otel odasında buldu. Polis yaptığı ilk incelemede 20 yaşındaki güzel modelin sado-mazoşist bir ilişkiye kurban gitmiş olabileceğini açıkladı. Polis genç kızın tanıştığı ve ölüm randevusuna gittiği fotoğrafçı Michael F'yi adam öldürme suçlamasıyla gözaltına aldı. Almanya'nın Saksonya eyaletinde Senckenberg Müzesi'nde doğabilimci olarak...
  4. Yuz seklınıze gore rofle

Yuz seklınıze gore rofle

röfle modelleri röfle resimleri sık modelleri en güzel en güzel renkleri KENDINIZI SIMARTIN YUZ SEKLINIZE GORE ROFLENIZI HANGI BOLGEYE YAPTIRMANIZ GEREKTIGINI OGRENIN. *KARE Tum saciniza esit sekilse dagilmis olan rofleler yuzunuzu yumusatacaktir. *KALP Dar yanaklarinizi ortaya cikarmak icin roflenin cogunu tepe kisminizda yogunlastirin. *YUVARLAK Rofleleri sac uclarinizda...
  5. Aynaya baktigimizda Gelecekteki yuzumuzu gorecegiz

Aynaya baktigimizda Gelecekteki yuzumuzu gorecegiz

kamerada kendini gör gelecekteki görüntüm aynada kendini gör kameradan bilgisayarda aynaya bak "Dorian Gray'in Portresi" adlı romanının kahramanı, ilerleyen yaşının izleri gizliden gizliye kendini belli etse de, genç ve zinde görünümünü korur. Oscar Wilde'ın bu görüşünü şimdilerde sayısal teknolojiye uyarlayan araştırmacılar abur cuburla beslenip, aşırı düzeyde alkol tüketen ve hiç...

Sayfayı Paylaş