gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

fotoraf cektir ve öl!!!!!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Resimdeki cocuk arkadaşlarıyla beraber Sundarbana tatil icin gitmişler .Resim cekmelerini istemis.Flaş >>>>>>>>>patladıkdan bir süre sonra cocuk bagırmış ve bayılmış .Iki gun sonra cocuk kalp krizinden ölmüş.Arkadaşları resimi çıkartmışlar ve res imi gorunce cok korkmuşlar.Resim cekilirken hepsi orda olmalarına ragmen gormedikleri bir şey varmış .Birer birer sinir krizi gecirip hastaneye yatırılmıslar.[​IMG][​IMG]

2. AnGeL_0F_DeaTH

AnGeL_0F_DeaTH Forum Okuru

Cevap: fotoraf cektir ve öl!!!!!
    Yok canım fake olmasın bu gerçek olsa gerçekten ürkütücü tabi :D

3. japonum

japonum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ya bu resim gerçek bile değil ki biraz int. araştırma yaparsanız gerçek olmadığını görüceksiniz bu hikayede uydurma bence ama konun ve emeğin için teşekkür ederim:)

4. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet bencede fakee bes belli ya resimdeki hayalet filimiden alinti gibi :D:D:D:D:D:D:D

fotoraf cektir ve öl!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölüm ve Ölüm Töreni ..

Ölüm ve Ölüm Töreni ..

rüyada kelime i şahadet getirerek ölmek rüyada ölüye dokunmak şehadet getirerek ölmek mezara gömülme anı video ölürken kelime i şahadet getirmek İSLAMİYETE GÖRE ÖLÜM VE ÖLÜM TÖRENİ Kur'an-ı Kerim'in Ankebut suresinin 57. ayeti "Herkes ölümü tadacaktır" diyerek bu kaçınılmaz sona vurgu yapar. Ancak bu son derece dünyadaki hayatın sonudur. İsra suresinin 99. ayeti "Allah onlar...
  2. hayatın anlamı ve ölüm...

hayatın anlamı ve ölüm...

Ölümün kaçınılmazlığı insanı ve insan bilimcilerini her zaman düşündürmüş ve hayatın anlamı üzerinde insani araştırma yapmaya doğru yönlendirmiştir. Eğer tüm yapıtlarımız bir gün yok olup gidecekse yaşamın ne gibi kalıcı bir anlamı olabilir ? Bu soru bireyin huzurunu kaçırabilir ve yaşamın anlamsız, amaçsız olduğuna dair düşünceler gelişebilir. İnsanlar yaşamlarında anlam arayan yaratıklardır....
  3. iranda gezi..ve fotoraflar

iranda gezi..ve fotoraflar

iranda yaşam irana gidiş iranda fiyatlar iranın yemekleri iranın şehirleri Birçok kişi, İran'a yapılacak bir gezinin kendi kültürümüzün köklerine bizi yaklaştıracağını, belki hiç farkında olmadığımız "doğulu" bir kültüre sahip olduğumuzu, bunun da aslında korkulacak bir şey olmadığını bilmemektedir. İran'daki rejimin Türkiye'den bakılıdğında çok katı bir İslam Rejimi görüntüsü...
  4. Tupak Shakur ve Ölümü

Tupak Shakur ve Ölümü

tu pak tupak tupac shakur öldürülen rapçi tupac Bana hayatı çok engebeli geldi birde hayatı hakkında bir kaç bilgi sahibi oldum sizlerlede paylaşmak istedim.. Yazı uzun ama ben size kısaca özetini vereceğim benım size söylemek istedıgım kısmın; Tupak 16 haziran 1971 de doğuyor öyle bir karısık hayatı varkı uvey babası ve uvey kardesklerı evlendıkten sonra tekrardan bosanması yenıden...
  5. TV Dizileri ve Cekim yerleri

TV Dizileri ve Cekim yerleri

televizyon dizileri fatmagülün sucu ne nerede cekiliyor öyle bir gecer zamanki adini feriha koydum hakkindaki tüm bilgiler icin meleklermekani.com selam kizlarrr.. bende merak ediyordum bir kac dizinin setlerini ve nerede cektiklerini, sonunda internette gezerken rastladim tüm bilgilere + sizlerle paylasmak istedim. Hani olurda sizde merak edipte, orada resim cekilmek isterseniz diye ;)...

Sayfayı Paylaş