gebe
  1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

fsh ve lh hormonlarının düşmesi için kür

Konu, 'Gebelik' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

fsh lh fsh lh yüksekliği ve yüksekliği
    merhaba arkadaşlar fsh ve lh hormonları yüksek olan bayanlar bebek sahibi olamıyorlar.eminim gebe kalamayan sizlerde de bu hormonların yüksekliği olmakta bu yüzden sizler için bu kürü uygun gördüm ve paylaşmak istedim bende bu kürü uygulamaya koyuldum.hepinize acil şifalar dilerim.
    İbrahim Saraçoğlu FSH ve LH Yüksekliği İçin Bitkisel Çözüm

Kürün Hazırlanışı : 1 tutam (3-4 gram kadar) kurutulmuş testere dişli aslanpençesi , kaynamakta olan bir su bardağı suyun içine atılır. Çok kısık ateşte 5 dakika daha kaynatılır ve altı söndürülürek soğumaya bırakın. Ilıdığı zaman süzülür ve sadece suyu alınır.

Uygulanışı: Bir ay süre ile her gün 2 defa içilecek. İçme saatleri ise sabah kahvaltısından 2 saat sonra ve akşam yemeğinden 2 saat sonra olacak.
    Her defasında kürü taze olarak hazırlamalısınız.

Uygulama müddeti ise 1 aydır. Bir ay uygulandıktan sonra 1 hafta ara verilir. Bir hafta aradan sonra aynı şekilde 1 ay daha bu kürü uygulayın. Toplam müddeti 1 ay + 1 hafta ara + 1 ay

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Mart 2011
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Verdiğin önemli bilgiler için teşekkürler canım:)

3. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

4. serpil kaya

serpil kaya Forum Okuru

benim prolaktin, fsh ve lh hormonlarım yüksekti. testere dişli aslanpençesi kürünü bir ay uyguladım. doktora gidip tekrar test yaptım prolaktin ve fsh yarı yarıya düşmüştü ama lh hormonunda değişiklik olmamış. yani aslanpençesi kürü daha çok prolaktin hormonu için yararlı zaten saraçoğluda öyle diyo.

fsh ve lh hormonlarının düşmesi için kür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tiroid için ceviz ve dereotu kürleri

tiroid için ceviz ve dereotu kürleri

dereotu tiroid yeşil ceviz kürü taze ceviz kürü dereotunun guatra faydaları guatr için Tiroid hastası olanlara Ahmet Maranki ve İbrahim Adnan Saraçoğlu’ndan iki adet kür reçetesi var.Sizlere bu iki tiroid kürünü de vereceğiz.Umarım sağlık sorununuza çare olur. Öncelikle Ahmet Maranki hocamızın vermiş olduğu ceviz kürü ile başlayalım. Tiroid sorununuza çözüm cevizden geldi.Bir kaç adet...
  2. Kuruyan ve Çatlayan Dudaklar İçin Bakım Kürü

Kuruyan ve Çatlayan Dudaklar İçin Bakım Kürü

kuru dudaklar için kuruyan dudaklar için çatlayan kuruyan çatlayan dudaklara Kışın yaklaşmasıyla kendini gösteren dudak çatlamaları havanında sert etkisiyle bize pekte hoş bi görüntü sağlamaz....Peki yokmudur bunun dağal bir ilacı? Olmaz olur mu hiç...Elbette var...İşte size evde yapabileceğiniz harika bir dudak bakım kürü: Malzemeler; 5 çorba kaşığı jojoba yağı 2çay kaşığı süzme bal 10...
  3. tercih ve puan düşmesi

tercih ve puan düşmesi

tercih yaptıktan sonra kaç puan düşer SEVGİLİ MELEKLER: Tercih yapıp yerleşir ve gitmezsek puanımız seneye 0,8 yerine 0,4 ile çarpılıyor.. Fakat tercih yapıp yerleşemezsek puanımız seneye düşüyor mu? Yani puanımız tercih yaptığımızda kesinlikle düşüyormu? .....BİLGİSİ OLAN (BU KONUDA TECRÜBELİ OLAN) LÜTFEN YARDIMCI OLSUN..... :yeah::yeah::yeah:
  4. Kadınlarda FSH ve LH Hormonları

Kadınlarda FSH ve LH Hormonları

fsh ve lh nedir,menopozda hormon testleri,fsh ve lh homonu yüksekliği,fsh ve lh hormonu düşüklüğü,menapoz testleri, Kadınlarda FSH ve LH hormonlarının salınımı adet döngüsünde farklılık göstermektedir.Bu nedenle salınım oranları sürekli aynı seviyede değildir. FSH ve LH hormonlarının salınımı GnRH hormonu aracılığı ile olur. GnRH hormonu hipotalamustan salınmaktadır.. Kadınlarda seks...
  5. Gebelikte kilo ve hormonlar

Gebelikte kilo ve hormonlar

kızlar herkeze merhaba öncelikle hiç hamiş kalamadım henüz fakat merak ettiğim bir konu var hamilelikle ilgili yaklaşık 2,5 senedir her türlü bilgiyi öğrendim deneyerek fakat benim çoookk merak ettiğim bi konu var ki bunu sizlerle paylaşmak ve yorumlarınızı öğrenmek istiyorum hepimiz biliyoruzki hamilelikle birlikte baştan ayağa bütün hormonlar değişmekte yalnız benim merakım olan şey kilo...

Sayfayı Paylaş