gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

fuat - her ayın elemanı

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Fluringous Fuat her ayın elemanı,tüfek onda Fuat her ayın elemanı,kafan kopsa Fuat her ayın elemanı,seni su gibi içmeye geldim beni tanı. (2X) (NAKARAT) Kılıç balığına hip ver şişlen köpek balığına el ver dişlen geçti gişeden şilede kiliseden bi çıtır kemik kıtır patla sapıt yok yanıt yok her frankeynştayn kanıt bel kemiğini kanıt şaşırt feleği kanaktı kamuflaj meleği geri geleceğim ileri gitmek için denyim mesleği.Rap kapı açtı saçların kafandan kaçtı 90 derecelik yamaçtı yemin yulaftır hazıra konarsan zemin beton olur suya koşarsan.Saniyede 50 metre hızla her klunda 5 hayali kızla limiti aşma.Umutla bakma ağzınada alsa oradan akacaktır salya gel papaatya.Fuat uyan oğlum hepsi rüya ne oldu batıyım doğuyum toprak silah oldu devrilip uyuyun dibi yok kuyunun tipi kok huyunun şekli top uyumun (NAKARAT)(2X)
    deli saçması domdom gibi zıplatır mancınıklar yanan taşları fırlatır köpekleri hırlatır klor gibi arındırır arıtma tesisi rap kefene sarıl bana darılma kulak ver yanılma uzak yere asılma lolo yapıp kasılma arabaya bin tokmakla arabadan in kozalakla her gidişte 3 parmakla.Hayat devam eder nefes nefese yeşil kokarsa firar et kafesten kestane balyayı seçer aheste 8den8e geçerek artık faste yoo yetmez mutfağa in tahin pekmez çarkın peker ama farketmez çarkı dönen cinsiyet arzeder çekmez çalışan tek şey geri vites yes yes.
    (NAKARAT) (4X)

fuat - her ayın elemanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fuat pusat

fuat pusat

pusat zafere giden yol şarkısı pusat zafere giden yol yiğitler merdal olur yar için serden olur benim zırhım sana sevdam sevdam sana pusat olur pusat olur pusat olur pusat olur heyy zafere giden yol bu çile kutsal sivaslı yiğido ringe gelir pusat hayattan yediği tokatlara inat düş ve kalk hadi usanma pusat topla cesaretini zırhın olsun tekrar varolabilmek için kalk ve doğrul acıyla yoğrul...
  2. fuat pardon

fuat pardon

Pes, tacizi kes Bugüne sükret efendi sen haddine ses Verde çekil suçun yoksada sus Sonu buz gibi 6.5 sene karakutunuz Açilir pardon hazirdir Mapusluğa bedel kapuskaya Yeter mi sence bu çile ve keder Ama bosver her mahkeme günü umut ona baglanir mi bel Yeri delsen nereye kaçip gidecen sen pimapen degil ki dört duvarin arasi Bozuk parasi yoktur gardiyanin dolu kumbarasi Müdürün gözü tavuk karasi...
  3. fuat - gidik

fuat - gidik

Hadi bin arabana bas gaza şeridine doğru yollan küflü kokona öp yap bana rapin atası ve ağa babasına respect yolla 5 e tak solla modifiye eden gezer her yolda metroda giderim aktarma dolmuşa hoppa 200 de süzül bu kartal şahin doğan a3te ağzın kokmasın soğan egzosun dumana boğar sekman kırık yağ yakar geç sığır acelen war akü boşalır gelsin şarj olacak olan kırgızlarda azdı sonunda oldu olan...
  4. Fuat - gerçekler

Fuat - gerçekler

Saksafon dinlenince oral seks düşünenler ayvayı bıçakla dilimleyenler cem karaca rapi kafaya aldı zannedenler gerçeği ilk terkedenler boş kafalara rasgelen bedenler beden eğitiminde çocuklarını askercesine yürütenler 1 mayısta cop atan polisler yapmacık üniteler kabak tadı veren ünlüler her boku beğenenler olmayan bir gücün karşısında eğilen, el öpenler doğuyla batı arasında ölü doğa...
  5. Fuat - Entürkteynment

Fuat - Entürkteynment

Yeah pusu kurdum barikatıda ardından fuat 26 satırla alnından çapıra batıran yere yatıran katırı çamurla yıkatan berlin in batısından tel örgülü ahenk her yeri kan kokusu sercek hep hedefe seç ve muharremm yek özel piyade bu rap tek cihana hitabe fettfleck'te panzer Azra da flakşırda kadınada bir tokat sen rap'in ırkını roka ile s.ktin kavvat yeah nerde havan topu samanyolunu 60 milimetrelik...

Sayfayı Paylaş