Funda' namı diğer mutluluk adlı meleğimizin biyografisi

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Funda' namı diğer mutluluk adlı meleğimizin biyografisi
3-5173.jpg

tatlı bebekti belki ama...göbek ve kalçasından hep sorunu
olmuştu...:piha:

git gide esmerleşen FUNDA bu yönüyle anormal zaten ayrıcada yüzmeyi henüz öğrenmemişti...ee öğrensede farketmezdi...çünküm o kalçaya suyun kaldırma kuvveti bile dayanamazdı :D
cig_kofte-4235.jpg

ana sütü yerine yedikleri bunlardı...vay maşallah diyorum ben :laugh::laugh::laugh:
41000000000907728-4445.jpg

durduramıyorduk ki..ne yapabiliriz...sonunda olacağı oldu
şişti şişti...:shootout:
sonra yüzme öğrenmeye kalkıştı..:piha::piha:

az kalsın hocasını boğuyordu...adam canını zor kurtardı:n028:
eeee haliyle yüzme öğrenemeyince...kumsalda bile yüzemedi kenarda oturmakla yetindi...

ben haline üzülmüyor değilim elbette...ama yapabileceğim birşey yok...ilk başlardan beri yeme dedim okadar şeyi...
yok dedi efendim bana birşey olmaz filan...aha ortada... ne diyim ki

:)
20051006_1_1128581235_q67k-7204.jpg

Funda'ya bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum.Belirtmeden geçemiyeceğim o göbeğine dövme veya peering iyi yakışır:piha:

gıııııııııııııııııııııııııııııııııı hahahahahah fundanın her hali gözel gı maşallah yafruma maşallah aşllah nazarlardan korusun emi tütütütütütüt lilillililiülülülü hsahahahahahahahaha

yaw bunlar benim özel ve güzel fotolarım,nayır nolamaz koynumda pelin diye yılan beslemişim.nerden buldun fotolarımı gı,hayır buldun diyelim neden paylaşıyorsun,kıskananlar çıkabilir sonuçtahahaha

bunlar öyle özel fotolar ki msnde facede bile paylaşamıyorum görür de aşık olurlar diye aman tanrım şimdi msj yağacak görüyon mu :D:D:D:D

bendeki göbek,gıdık,bacak,kalça.... kimde var başka sorarım size:seker:

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

:D fundacım senin ne kadar sexy fotoların varmışta haberimiz yokmuş..pelinim bizleri bilgilendirdigin için sağol kuzum... Gönlüm gözüm açıldı bu süper fotolardan sonra :D

Funda namı diğer çıtır Funda seni tanıdığıma sevindim canım.D Böyle bir güzelliği bizlere tanıttığı için peline sonsuz teşekkürler:piha:Sabah sabah acaip gözüm gönlüm açıldı :D

Ayy gözlerim kamaştı bakamadım :D Ay parçası maşallahh :D:D Kıs mutluluk, fazla dışarı çıkma, kaçırmasınlar seni :D:D Yanlız her güzelin bir kusuru vardır derler ya, sende sanki biraz cılızlık sezdim gibi, az bişey daha kilo alsan muhteşem olacan hahaha

Kızz ne güzel şeymişsin sen öyle abime alayımmı seni:D:Dsabah sabah çok iyi oldu ya bu kadar seksi bir bayan görmedim hayatımda:zuha:

Geri