gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Galatasaraylılara Süper Nickler

Konu, 'Takım Nickleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bas Koymusuz Cimbombom'un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum Cimbombom.avrupa'da Destan Yazdi Aslanlar,fatih'in Aslanlariyla Kukresin Cimbombom! Fenerbahceli Misin? Allah Baska Dert Vermesin(!) Herkes Fenerli Dogacak Ama Birgun Herkes Cimbomlu Olecek...
    Bir Gun Herkes Fenerli Olacak , Geri Kalan 364 Gun Ise Galatasarayli...
    Belki Bir Gun Baskalari Da Super Kupa'yi Kazanir.. Ne Dersiniz Hos Olmaz Mi?
    Cimbomlu Arkadaslar..fenerliler Bize Mutesekkir..biz Olmasak Avrupa Takimlarini Seyredemeyecekler...
    1905 Te Dogdu Askimiz ,sari Kirmizi Akar Kanimiz,cimbombom Feda Olsun Sana Canimiz Olene Kadar Hep Senin Yanindayiz
    Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce. Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis.
    Avrupa Fatihisin Galatasaray..turkiyenin Gururusun Galatasaray.. Gokte Yildizsin Gonullerde Ay, Bu Senede Sampiyonsun Galatasaray..
    Cimbombom Diyerek Sana Yuz Koyduk,sarinin Yanina Kirmizi Koyduk,yillardan Beridir Hep Senin Olduk,cimbombom Sen Bizim Herseyimizsin
    Gercekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray.
    Aslan Terbiye Eden Fenerbahceli Taraftarin Ne Hale Geldigini Birak Turkiyeyi Dunya Gordu. Sen Ki Kucuk Bir Kanaryasin Aslanla Ugrasmak Senin Neyine..
    Istersen Eglenelim Davullarla Zurnalarla. Istersen Giriselim Zincirlerle Sopalarla... Laylay Laylay Laylay..
    *Yerlerde Surunduk, Cok Gece Uyumadik, Stadin Onunde Betonda Yattik, *Stadlarda Ismim, Kalelerde Resmim, Vazgectim Hayattan Besiktas'im Icin, Oyle
    *Bir Sevda Ki Tarif Edilemez, Kalplere Yazmisiz, Inan Hic Silinmez, Dunya Hep *Donuyor, Omrumuz Bitiyor, Besiktas Sevgisi Bizde Hic Bitmiyor!
    *Nasil Ki Bu Milletin Tacidir Yildizla Ay,yuksel Taa Arsa Kadar Sanli Galatasaray...
    *Sapsariyla Kirmizi Kalbimizin Yildizi ,sampiyon Ol Cimbombom Al Bizim Canimizi...
    *Fenerli Olmak Ayip Degil, Yeterki Caktirma..
    *Adana Ceyhan Herkes Cimbomlu Hade Sende Uyan ..
    *Kalplerde Yildiz,gonullerde Ay, Sampiyonsun Galatasaray
    *Cim Bom Bom'um Benim Biricik Sevgilim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim, *Seninle Aglarim Seninle Gulerim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim.

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Galatasaraylılara Süper Nickler
    Teşekkürler canımmm..

*Cim Bom Bom'um Benim Biricik Sevgilim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim, *Seninle Aglarim Seninle Gulerim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim.

Galatasaraylılara Süper Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn nickleri(süper)

msn nickleri(süper)

güven nickleri güven nickler eyvallah nickleri eyvallah etmeyen sözler msn Ey bütün gece sabaha kadar uyuyan zavallı! Yarın yatacağın toprağa da bir kandil yak Konuşacak zamanı bil; krallara öğüt vermek tehlikelerin en büyüğüdür (AnTi SoSyEtE tEaM) BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüĞüMüN TiRYaKiSiYiM. SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa...
  2. Süper msn nick arşivi...

Süper msn nick arşivi...

süper msn nick süper msn nickleri en nickleri nickler Karakol merkez farketmez.İstanbul çocuğu affetmez, Çatılır kaşlar kesilir başlar, en güzel aşklar bu semtte baslar. Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar.. Üzülmem Veya MutLu oLmam için KimSeye ihTiyaCım Yoq KuRaLLar DéğişTi Oyuna DéVam ! . Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok...
  3. RenkLi Süper nickLer

RenkLi Süper nickLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Süper msn nickleri

Süper msn nickleri

Msn niz için güzel farklı bir alternatif arıyorsanız bu sözleri hoşunuza gidebilir :) UmuduM yOk GeLEcegiMDen Ama PİşmAn DeiLim GEÇmiŞimDen -KaLiteNİ BAŞkasI BeLirLERse UcuZA GİderSİn -Bİr Gün ANLArsıN HayAL KUrmaYı ; BEkLEmeYİ , ÜMİt ETmeYİ -TAş VE SOpa KEmikLEri , SÖzLEr İSe KaLpLERi KIrar -Ne unuTacaK kadaR nefRet eTTimnede hatıRLıycak kadaR ç0K sevdim -HayaTIma Gİren HERkeS...
  5. En süper nickler 2011

En süper nickler 2011

süper nickler 2011 süper sözler 2011 nickler msn nickleri en süper nickler 2011, sözler, yeni ve en süperi burada arkadaşlar. Nick ve söz arayan Melek'lerimiz için, en süper nickleri ve sözleri huzurlarınıza sunuyoruz arkadaşlar:) Sevgiyi Göstereceksin Söylemek YeTMeZ,Sevgi Gözlerinde Olacak Sözlerin YeTMez..Sevgi Herşeydir Kalbe HapsoLmaz,Seveceksen SeV OnA dA YüReĞiN YeTMeZ……!...

Sayfayı Paylaş