gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Game Of Thrones" Dizisindeki Saç Modellerinin Yapılışları 2014

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

game of thrones saç modelleri, fantastik saç modelleri, game of thrones beyaz saç
    Dünyada büyük bir izleyici kitlesine sahip olan fenomen dizilerden "Game Of Thrones" fantastik konusuyla olduğu kadar oyuncuların saç modelleriyle de dikkat çekiyor. Ortaçağ döneminin kadınlarının uyguladığı saç modellerinden ilham alınarak oyunculara uygulanan bu saç modellerini saç stilisti Kevin Alexander yapıyor. Pek çok kadın tarafından hayranlıkla izlenen bu saç modellerinin yapılışlarını aşağıdaki resimlerden sizlerle paylaşıyoruz....

Hairstyles-from-the-Game-of-Thrones-TV-Series.jpg

"Game Of Thrones" Dizisindeki Saç Modellerinin Yapılışları 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japonların saç modelleri ve yapılışları

Japonların saç modelleri ve yapılışları

saç modelleri ve yapılışları japon saç modelleri japon erkek erkek ve yapılışları Bence Japon saç stilleri çok tatlı oluyo ya ben de şunlardan birini yapmayı denicem ama pek becerebilceğimi sanmıyorum.. Sizce nasıllar yorumlarınızı bekliyorum
  2. Saç örgüsü kolye modeli ve yapılışı

Saç örgüsü kolye modeli ve yapılışı

takı modelleri ve yapılışları kolye modelleri ve yapılışları saç örgü video takı yapılışı uzun kolye Kendi takı tasarımını yapmaya meraklı olan tüm hanımlar için çok şık saç örgüsünden yapılmış kolye modelini ayrıca kolyemizin yapılışını sizlerle paylaşıyorum Şıklığınızı tamamlamada aksesuarların etkisi çok önemli. Basit bir kıyafeti uygun bir aksesuarla son derece şık hale getirebilirsiniz....
  3. 2014 Kahküllü Saç Modelleri

2014 Kahküllü Saç Modelleri

2014 kahkül modelleri, ünlülerin kahkül modelleri, kahküllü saç örnekleri Bir süre önce saç modasında yerini alarak birçok bayanın tercihi haline gelen kahkül saç modelleri 2014 yılında da yine yerini koruyarak saç modasında yer alacak. Ünlülerin de tercih ettiği kahküllü saçlar, kişinin yüz hatlarını yumuşatarak farklı bir imaja bürünmenizi sağlıyor. Bugünlerde saçlarınız da sizde bir...
  4. Yazın Kullanabileceğiniz Saç Modelleri ve Yapılışları 2014

Yazın Kullanabileceğiniz Saç Modelleri ve Yapılışları 2014

2014 yazlık saç modelleri, yazlık saç modelleri, evde yapabileceğiniz saç modelleri Sevgili melekler, yazın sıcaklığından şikayet edip saçlarınızı sürekli toplayanlardansanız, size daha iyi görünmenizi sağlayacak ve basit topuzlardan, at kuyruklarından kurtaracak saç modelleri paylaşacağız. Aslında fazla söze gerek yok, aşağıdaki 20 saç modelini adım adım uyguladığınız takdirede harika saç...
  5. Game Of Thrones dizisi nasıl bitecek,finali nasıl olacak ?

Game Of Thrones dizisi nasıl bitecek,finali nasıl olacak ?

george RR martin 6. kitabı mı yazıyor? Game Of Thrones'ın finali sürpriz mi? game of thrones'ın finali nasıl? game of thrones finali ne zaman, İpuçları neler, the winds of winter ne zaman satışa sunulacak,game of thrones'ın oyuncuları kimler, Ünlü dizi Game Of Thrones'un yazarı ilginç açıklamalarda bulundu. Game Of Thrones'un beş serisi bitti. Game Of Thrones'un yazarı George RR Martin...

Sayfayı Paylaş