gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

garip bir tasarım işkembeden lamba yapımı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

evde lamba yapımı evet evet başlığı yanlış okumadınız:D:D işkembe sadece yenmiyor bakın millet başka nede kullanıyormuş:D ben daha yiyemezken el alem işkembeyle aydınlanıyormuş be :haha: görüntü olarak güzel ama işkembe olduğunu bilmemek lazım yoksa mideyle oyun oynuyabiliyor:D:D acaba kokmuyormu ki diye düşünmemek de elde değil :D:D neyse uzun lafın kısası alın size işkembe lambası :D:D

2. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: garip bir tasarım işkembeden lamba yapımı
    Böööööög:Dyahu başka bişi bulamamışlarmı lamba yapmaya:hhh:

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

ben karanlıkta otururum daha iyi :D

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Iy bu ne yaaa :D

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ben işkembe yiyemiyorum bile böyle bişeyi evime asla sokmam :D:D

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ben işkembeye bayılırım sadece annemin ve kendimin yaptığını yerim başlığı görüncede felaket canım çekti:hhh: aydınlatma olarak asla kullanmam alır pişirir yerim onu:hhh:

garip bir tasarım işkembeden lamba yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşkembe Lamba

İşkembe Lamba

İşkembeden lamba olur mu hiç demeyin. Oluyor çünkü. İlk defa gördüğüm bu lambaları sizinle paylaşmak istedim. Bir de görüşlerinizi almak istedim :) İşkembeden lamba olur olmasına da sizce bu hiç estetik olur mu ? Sorumun cevabını bekliyorum :D Ben estetik bulmadım yani :D :huhe: hahaha Ama ilginç bir tasarım gerçekten.. Hakkını vermeli.
  2. İşkembeden lamba yapımı

İşkembeden lamba yapımı

ipten lamba yapımı Bildiğiniz işkembenin sadece çorbası olur diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz:D Dekorasyon tutkunlarının işine akıl sır ermez, bir bakmışsınız işkembeden lamba yapmışlar:DEvet yanlış duymadınız işkembeden lamba:DŞimdi bana işkembenden atma diye iğrenç iyyybir espiri yapacaksanız şimdiden söyleyim sakın haa:piha::piha: Ben ilkkez böyle bir iğrençlikten şıklık görüyorum.Artık...
  3. Yeni tasarım duvar lambaları

Yeni tasarım duvar lambaları

duvar lambaları BELKİ KORKUDAN BELKİ DEKOR OLSUN DİYE GECE LAMBASI KULLANIRIZ GENELDE DUVARDA OLANLAR KULANIM ACISINDAN DA UYGUN OLDUĞU İÇİN EN ÇOK RAGBET GÖRENLER ARASINDA GELİYOR BU SEBEPTEN SİZLER İÇİN DUVARDA OLANLARININ DEĞİŞİK MODELLERİNİ HAZIRLAMAYA CALISTIM UMARIM BEGENİRSİNİZ :)...
  4. İlginç tasarım masa lambaları

İlginç tasarım masa lambaları

Tasarım masa lambaları Masa lambası modelleri Tasarımcılar yine birbirinden ilginç aydınlatma modelleri tasarlamışlar. Ben özellikle çeşmeli ve uçaklı olan masa aydınlatma modellerine bayıldım.
  5. Modern Tasarım Masa Lambaları

Modern Tasarım Masa Lambaları

Yeni Tasarım Masa Lambası Modelleri Modern Masa Lamba Tasarımları Farklı Masa Tasarımları Dekoratif lamba tasarımları evlerimizin aksesuarları arasında son senelerde vazgeçemediğimiz unsurlar arasında yer almaktadır. Bu masa lambası tasarımları ev dekorasyonlarınızda farklı görünüm zenginlikleri yaratabilmeniz açısından sizlerin vazgeçemediğiniz tasarımlar arasında yer almaktadır. Dökülen...

Sayfayı Paylaş