gebe
  1. acqua

acqua Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Garlica Sarımsak Hapını Kullandınız mı?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında acqua tarafından paylaşıldı.

sarımsak hapının zararları garlıca sarımsak hapı garlıca hapı zararları Etrafımdaki birçok arkadaşım Garlica sarımsak hapı ile zayıflamayı başardı. İnsanı tok tuttuğunu söylüyorlar. Angelina Jolie de bu hapla zayıflamış. Aranızda deneyen var mı hiç?
    Garlica Sarmsak Gda Takviyesi-Online alveri sitelerinin frsat bol, hediyesi bol adresi. Gvenli alveri iin alveri CAMBAZI

2. angel_112

angel_112 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Garlica Sarımsak Hapını Kullandınız mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sarı ışık mı beyaz ışık mı

sarı ışık mı beyaz ışık mı

sarı ışık mı yoksa beyaz ışık mı tasarruflu
  2. Dilaltı Hapı Orucu Bozar mı?

Dilaltı Hapı Orucu Bozar mı?

dilaltı hapı orucu bozan şeyler orucu bozmayan şeyler Sevgili melekler, dilaltı hapı kullanan hastaların Ramazan ayı geldiğinde akıllarına takılan soruların başında dilaltı hapının orucu bozup bozmayacağıdır. İşte Diyanet'in bu soruya verdiği cevap... Soru : Kalp hastalarının dilaltına koydukları hap orucu bozar mı? Cevap : Bazı kalp rahatsızlıklarında dilaltına konulan hap,...
  3. xenical ile thincal yanı hap mı

xenical ile thincal yanı hap mı

arkadaşlar thincal ıle xenical yanı mı
  4. postinor  hapı kullandım gebelik olabilir mi

postinor hapı kullandım gebelik olabilir mi

merhaba Beyza hnm, Balayında yurtdışından aldığımız 2 tabletten oluşan postinor adlı ilacı yumurtlama günüme 3 gun kala 1 tablet şeklinde kullandım. Ilk defa kullanıyordum. ILactan sonra Daha sonra adet kanaması gibi 3 günlük bir periyot gecırdım. 1 tane alınsa da hamıle kalma rıskı var mıdır? adetıme yaklaşık 2 gun var eczaneden test alsam verımlı sonuç alabılır mıyım? şimdiden tesekkurler
  5. Ertesi gün hapı kullandım kanamam durmuyor yardım lütfen

Ertesi gün hapı kullandım kanamam durmuyor yardım lütfen

ella ertesi gün hapını iki defa kullandım adetime yakındı normal adet oldum fakat ayın yedisinde adet olacağıma öncesi 27 sinde 10 gün önce oldum ve 10 gündür kanamam durmuyor lütfen cevap yazarmısınız

Sayfayı Paylaş