Gaz yapmayan mama hangisi bebeğimin çok gazı var ?

• Konbuyu başlatan eymeninannesi33
  • Başlangıç tarihi
E

eymeninannesi33

Forum Okuru
Gaz yapmayan mama hangisi bebeğimin çok gazı var ?

Gaz yapmayan mama .Gaz yapmayan mama hangisi bebeğimin çok gazı var ?​

merhaba güzel anneler 3 aylık oğlum var sütüm yeterli gelmediği için doktor mama ilave olarak kullan dedi yanlız oğlumda çok gaz şikayeti var sürekli ağlıyor aptamil aldık kullanıyoruz ama gaz sorunu yaşıyoruz tuvalet yapmaktada zorluk çekiyor geceleri hiç uyuyamıyor sürekli ayaklarını karnına çekerek ağlıyor inanın hiç gece uykumuz kalmadı ve oğlum çok zayıf ne yapacam bilmiyorum aranızda tavsiye verebilecek annelerden yardım istiyorum hangi mama gaz yapmıyor acaba ?

merhaba canım çok geçmiş olsun normalde ilk 4 ay maalesef bebeklerin gaz (kolik) olabiliyor geneli milupanın gaz sorunu çeken bebekler için conformil diye maması var o gaz yapmıyor diye biliyorum birde doktoruna danışıp bu tarz gaz problemleri ve kabızlık için damla şeklinde ilaçlar var bitkisel onlarda bayağı bir çözüm olur sende yediklerine dikkat et ve gaz yapıcı gıdalar dan uzak dur süt artırıcı ve gaz giderici bitki çaylarından da içebilirsin rezene anason kimyon çayı inşaallah en kısa zamanda kurtulur bu sancılardan aşağıdaki linkide incelersen annelerin de yorumlarından bakabilirsin sağlıkla kalın

Geri