gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Gebelik kan sonucuna göre hamilemiyim? Hafta hafta kan sonucu değerleri merak edenler

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

gebelik kan testi,gebelik kan testi sonuçları, Acaba gebemisiniz.?Kandan sonuç verdınız fakat gebe olup olmadınızı bilemediniz.yada kaç haftalık gebesiniz merakmı ediyorsunuz işte sonuçlar burada arkadaşlar buyrun göz atın:baby:

Son adetden itibaren geçen hafta sayısı
    HCG (mIU/ml)
    (INCIID) değeri
    HCG in mIU/ml
    (Quest) değeri

3.Hafta gebelik
    5 - 50
    9 - 130
    4. hafta
    3 - 426
    75 - 2,600
    5. hafta
    19 - 7,340
    850 - 20,800

6. hafta
    1,080 - 56,500
    4,000 - 100,200

7 - 12 hafta
    7,650 - 288,000
    11,500 - 289,000
    13 - 16 hafta
    13,300 - 254,000
    18,300 - 137,000

17 - 24 hafta
    4,060 - 165,400
    1,400 - 53,000
    25 - 40 hafta
    3,640 - 117,000
    940 - 60,000

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Temmuz 2012
Gebelik kan sonucuna göre hamilemiyim? Hafta hafta kan sonucu değerleri merak edenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz.
  2. gebelik testi sonuçları kan

gebelik testi sonuçları kan

Arkadaşlarım gebelik testi sonuçlarımı aldım kandan yaptırdım ama doktor yoktu bişey anlamadım örnek varmı arkadaşlarım nası anlarım hamile olup olmadığımı teşekkür ediyorum.
  3. Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Kızlar gebelikteki kan testi sonuçları nasıl olmalı nereye ve hangi değere bakarak hamile olduğumuzu anlıyoruz ya yardım lütfen
  4. Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Bu konu kan tahliline göre beta hcg değerlerine yer vermektedir. En garanti gebelik testi kan yolu ile yapılan testtir. Kan testinde beta hcg değerlerine göre hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Aşağıda ki tablolarda haftalara göre beta hcg değerlerine yer verilmiştir.
  5. Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide...

Sayfayı Paylaş