gebe
  1. KaTMer

KaTMer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gebelik,mantar ve sarı leke lütfen yardım!

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında KaTMer tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar öncelikle.Ben Allah ın takdiri ve izni ile şimdilik 5+2 hamileyim.Şu üç güne kadar sarı leke yoktu,ipliksi sarı bazende sadece sarı leke tarzında lekelenmem var.Dr mantar var dedi.Ultrasonda haffi kremsi bir şekilde görmüş ve ondandır dedi.Mantar nedir bilmezdim ama gebelikte değişen hormonlar buna etken miş.Fakat bu sarı lekeler beni çok korkutuyor.Bol su içiyorum,dün gece ipliksi pıtılaşan kahve rengi tuhaf birşey geldi.Taze değildi sanırım.Çünkü kup kuruydu.Dr dün kesenin etrafında kanamanın olmadığını söyledi ayrıca.Bilmiyorum o kahve rengi nerden kaldı içimde.Şimdi tek korkum bu gördüklerimin kanamaya dönüşmesi.Progestan ve kan sulandırıcı iğne kullanıyorum.Allah ım yardımcım olsun ben ve benim gibi tüm anne adaylarının.

2. KaTMer

KaTMer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar cevap verecek kimse yok mu?

3. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    slm,öncelikle allah seni ve begenini saglikli birsekilde kurtarsin.benide böyle bir problemim olmustu ,ben almanyadayim ,hamileler her ay ,daha sonra her 2 hafta muayene olurlar ve malesef alltan elle muayenede yapiliyordu,doktorum izindeyken baska dr muayene etti tirnakli bir kadindi ve muayeneden sonra benimde butarz lekem olmustu,sendede eger altan elle muayene yarken bazen tirnaklari yirtilma yapabiliyor eger böyleyse korkma.ama eger bikacsefer oldu ve hafifte olsa olagandisi bisey ,karin agri,sanci,kasiktan yada belden agrin varsa dr git derim.ilk hamileligin galiba.zor bi sürec,hamilelik zorrr,allah hepinizin isleri kolaylastirsin.benim dr mantarla ilgili normal demisti,hamilelikte ekstra hassas olurmus vüsut ve bazen kendi yaparmis,

KaTMer bunu beğendi.
  4. KaTMer

KaTMer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet ilk gebeliğim.(düşüğümü saymazsak)Sürekli geliyor bu leke morelim bozuk ama Allahıma şükürler olsun kamanaya çevirmiyor maşallah.Ağrım kaşıntım yok ama sanırım yerleşme ağrısı gibi adet sancısı oluyor arada.Hayırlısı inşallah..Teşekkürler ayrıca:)

Gebelik,mantar ve sarı leke lütfen yardım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

adetim 15 gün gecikti gebeliğin ilk günlerinde kasık ağrısı hamileliğin ilk günlerinde karın ağrısı hamileliğin kasıklarda ağrı olurmu adetim 4 gün geçikti Arkadaşlar selamlar.ben izmirden katılıyorum aranızda.bu aralar canım çok sıkkın.sitemizi googlede araştırma yaparken buldum ve çok aydınlandım.ancak hala şüphelerim var.ilk olarak size ön bilgileri sunayım.. en son adetim 24 mayıstı.ondan...
  2. slmm gebelikle ilgili yardım lütfen

slmm gebelikle ilgili yardım lütfen

ben 24 haziranda adet oldm ve14 gün önce bi ilişki yaşadım adetm 4 gün gecikti göğüslerm karnımda şişlik oldu sonra dün adet oldm ama önce kahverengi bi sıvı geldi ben hamilemiyimdir test yapmaya korkuyrm cvp ltfn
  3. gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

8 aylık hamilelikte kanama slm bayanlar 6haftalık gebeyim ve dün sıvımla beraber hafif kahve rengimsi leke geldi.bugünde lavobada pembemsi kan geldi.doktora gittim vajinal ultrason yaptı herşey normal dedi progestan verdi.yinede korkuyorum,aynı durumu yaşayan varsa yardım etsin.neyapmalıyim?
  4. Hamilelik döneminde mantar enfeksiyonu oldum yardım lütfen.

Hamilelik döneminde mantar enfeksiyonu oldum yardım lütfen.

Kızlar selam gebelik süreci içindeyim. Ve hiç olmayan birşey oldu ben mantar oldum :S bu mantar enfeksiyonu için e yapılması gerekiyor. Neler mantarı arttırıyor. Bu hususta bana yardımcı olun lütfen. Sizleri seviyorum. Kızım olursa adını Melek koymayı düşünüyorum. Saygılar.
  5. Yara ve leke izleri için krem önerileri

Yara ve leke izleri için krem önerileri

Yara izleri ciltte oluşan deformasyonlardır. Yaranın bulunduğu bölgedeki hücreler ölü hücrelerdir ve yaranın iyileşmesi ve iz bırakmaması için bu ölü hücrelerin giderilip yerlerine canlı hücrelerin getirilmesi gerekir. Bu işlem bazı yaralarda çok zaman alacak bir işlem olduğu için bu işlemi hızlandırmak için kremlerden faydalanabiliriz. Eczanelerde bir çok yara izi yok edici krem bulunuyor....

Sayfayı Paylaş