gebe
  1. xdilan

xdilan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gebelik sonrası hemorid oldum !!!

Konu, 'Gebelikte beslenme' kısmında xdilan tarafından paylaşıldı.

hemorid merhaba melekler nekanı :sule:ben dilan :sule:iki sene önce doğum yaptım ve doğum sonrası basur oldum ameliyetla aldırdım ama tekrar nüksetti şimdilerde... ne yapabilirim diye düşünürken internet sitesinde basur hapı ile bitkisel tedavinin mümkün olduğunu ve kesin çözüm olduğunu okudum. acaba bu ilaçlardan kulananlar var mı ? ne yapmalıyım ? ve bu idasil denen basur ilacı ne kadar etkilidir bilmiyorum :( lütfen bu konuda bilgi almak istiyorum. bu ürünlerden kullanmış olan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim :sule: teşekkürler melekler mekanı :sule:sağlıklı günler

2. xdilan

xdilan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hemoroid hapı idasil kullanan arkadaşlardan veya yakınlarında kullanan varsa onlardan yorum bekliyorum :sule:yan etkileri var mı ? ve asıl önemlisi gerçekten basura kesin çözüm mü ? ne kadar etkili ?

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Merhabalar canım öncelikle geçmiş olsun.

Ben şahsen dr tavsiyesi olmadan bu tür ilaçların kullanılmasına karşıyım bence gidip bir doktoruna danış.O olur uygun derse kullan yoksa bu hemorois olayı basit bir olay değil.Riske atmamanı tavsiye ederim.

Gebelik sonrası hemorid oldum !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik Sonrası Depresyon

Gebelik Sonrası Depresyon

Bazı bayanlar doğum sonrası depresyona giriyor bunun nedeni ve tedavi yöntemleri nelerdir :tik: Neler oluyor bana? Bebeğinizi kucağınıza almak için 9 ay beklediniz. Uzun, zor ve zahmetli hamilelik sürecinde, hep bu anı düşlediniz. Minik bebeğiniz doğacak, kucağınıza alacaksınız, kokusunu duyacak, öpmeye kıyamayacaksınız. Tam da hayal ettiğiniz gibi oldu. Ama sanki hayal edilmeyen bir şeyler...
  2. Gebelik sonrası neler olur ?

Gebelik sonrası neler olur ?

Anne adayının bebek sahibi olduğunda yeni yaşamına başlarken kendisini nelerin beklediği hususunda bilgilere mutlaka sahip olması lazım evet meleklerim yavrunuzu dünyaya getirdiniz peki gebelik sonrası neler olcakmış bir göz atalım... dogum süreci ve doğumda sarf edilen çaba ile kaslarda ağrı olacaktır. Kalçalarınız ağrır ve şişer, epizyotomi uygulandıysa acıyabilir. Sezaryen :...
  3. Aşılama sonrası gebelik belirtileri

Aşılama sonrası gebelik belirtileri

Aşılma sonrası ne gıbı belırtılerle karsılastınız arkadaslar benım bugun 7.gunum sabahları adet olucakmısım gıbı agrıyla uyanıyorum akıntım var sızdede bu sekılde oldumu??
  4. Aşılama sonrası gebelik belirtileri nelerdir ?

Aşılama sonrası gebelik belirtileri nelerdir ?

aşıla nedir,aşılama yapanlar gebelik belirtileri nelerdir,aşılamada hamilelik belirtileri,aşılamada gebelik belirtisi ne zaman başlar,aşılama ve gebelik belirtileri hakkında bilgiler HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ. Aşılama, gebelikte...
  5. aşılama sonrası gebelik belirtileri

aşılama sonrası gebelik belirtileri

selam melekler geçenlerde aşılama yaptırdım merak ettiğim aşılama sonrası gebelik belirtileri oluyormu oluyorsa ne zaman başlıyor benim gibi aşılama yaptırıp daha sonra gebe kalanların yaşadığı belirtileri öğrenmek istiyorum HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE...

Sayfayı Paylaş