gebe
  1. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gebelikte erken belirtiler varmi kizlarr?????

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında merakli tarafından paylaşıldı.

SLM kizlar ben bu ayin 2 sinde regl oldum yumurtlama günüm 1 hafta önceydi.yumurtlama haftasndan sonra kendimde bir takim degisiklikler farkediyorum...Kasiklarim da sanci ,bazen siddetli derecede,sik idrara cikmak,midemde sislik ve sanki bogazimdan yedigim seyler cikacakmis gibisine bi his ve dizlerim de ,belimde agrilar var.regl oluyormusum yada olacakmisim gibi..Ama benim regl tarihime daha 2 hafta var .regl günüm gelmeden hamile olup olmadigimi nasil ögrenebilirim kizlarr??bilgisi olan varsa yardim edebilir mi???

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    mrb cnm :D kan testiyle belli oluyor sanırım fakat çok erken daha yani belirtisi bile başlamamalı okadar erken :D:D ewt belirtileri adet sancısı gibi olur mide bulantısı insana göre değişir fakat bunlar bile bebek en az 4 yada 5 haftalıkken başlar :D yanılıyor olabilirim D:

3. clinomel

clinomel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben bugün merakla erken belirtileri araştırırken bu foruma rastladım.Yediklerim sanki boğazımda ve inanılmaz kasık ağrım var .Adetlerim düzenli...Son adet tarihim 15 ağustos...deneme 28 ağustos( tam 14. gün) ama şu durumda sadece 4 gün geçti... ve ben şimdien meraklanmaya başladım:)

4. rabiş_01

rabiş_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm benimde adet tarihim 9ağustostu 22siyamaurtam çatladı şimdi çok belirti var ama 4 aydır belirti oluo psikolojik yani inşallah vardır çünkü bu sefer farklı belim çok ağrıo kasık ağrısı oluo sağ tarafta yumurtalarda o taraftaydı zaten ağzımda aşırı sulanma var sürekli tuvalete gidiorum

5. clinomel

clinomel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ay ilk denememiz oldugu için sanırım psikolojik...hayırlısı tabiii. 2 yıldır korunuyoruz (przrvtf).Ama olursa da inan çok sevinirim.

6. rabiş_01

rabiş_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah olur cnm umarım tüm bekleyenler kavuşur bebişlerine ben çok istiorum 5 ay önce kürtaj oldum bebeğim karnımda öldü sadece 1 ay korunduk ama olmuo çok belirti var ama bende eminim sanki ama yanılıo da olabilirim ümitlenmek istemiorum hayal kırıklığından korkuorum hayırlısı olsun

Gebelikte erken belirtiler varmi kizlarr????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÇOCUKLARDA ERKEN OTlZMlN TANISINA GÖTÜREN BELİRTİLER

ÇOCUKLARDA ERKEN OTlZMlN TANISINA GÖTÜREN BELİRTİLER

otizm, çocuk davranışları, sağlığı, bakımı, eğitimi, nasıl olmalıdır, hakkında genel bilgiler burada Çocuklarda Otizm hakkında belirli bilgileri siz meleklerle paylaşıyorum. Eğer çocuk doğuştan otistik ise, ilk aylarda bun tespit etmek oldukça zordur. Sıklıkla erken çocukluk otizmi tanısı en erken, yaşamın ikinci veya üçüncü yıllarında konur. Çoğu çocukların birçok belirtileri,...
  2. Cetrain erken gebelik testi

Cetrain erken gebelik testi

Adetime 10 gün var.cetrain erken gebelik testi aldım negatif çıktı.ilişkiden 5 gün sonra bile gösteriyomuş.ama göğüslerim şiş daha adetime var ilk kzızımda böyle olmamıştım haileyim desem sonuç negatif sol kasığım batıyo acaba pisikolojikmi yardım lütfen
  3. belirti olmadan hamile kalanlar varmi

belirti olmadan hamile kalanlar varmi

hamilelik belirtisi olmadan hamile olanlar varmi cok merak ediyorum HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.
  4. Gebelikte Kesin Belirtiler Burada!

Gebelikte Kesin Belirtiler Burada!

Bu konu; gebelikte kesin belirtiler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen bayanların sabırsızlıklarını hepiniz bilirsiniz. Bebek sahibi olmak için karar verdikleri halde her ay regl olma korkusuyla türlü gebelik belirtileri ararlar kendilerinde. Oysa her bünyenin farklı tepki verdiğini unuturlar. Biz de bu durumdaki meleklerimiz için kesin gebelik...
  5. Hamile olduğum nasıl anlaşılır?

Hamile olduğum nasıl anlaşılır?

Yumurtlama oluştuğunda en bilen belirtiler göğüslerde hassasiyet, karın ve kasık bölgelerinde rahatsızlık, ağrı, vajinal akıntıların artması olarak sayılabilir. Pratik gebelik testleri ile de yumurtlamanın oluşup oluşmadığı belirlenebilir. Bir diğer yöntem ise, çok eskilerden beri uygulanan vücut ısısı takibidir. Gebelik oluşumu isteniyorsa cinsel ilişki sırasında vajina kayganlaştırıcı...

Sayfayı Paylaş