gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Gaz Sancısı nasıl olur lütfen yardım!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Gaz Sancısı nasıl olur lütfen bu konuda yardımcı olun hamileyim ve gaz sancılarım çok, bu normal mi ve neden bu kadar gaz sancısı çekiyorum?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gebelikte Gaz Sancısı nasıl olur lütfen yardım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklerde Gaz Sancısı nasıl giderilir neler yapılmalı

Bebeklerde Gaz Sancısı nasıl giderilir neler yapılmalı

Yeni doğan bebeklerin yaşadığı en önemli sorunlardan biri de gaz sorunudur. 2 hafta ile 3 aylık bebeklerde çok karşılaşılan bir sorundur. Yaklaşık yüzde 10 ile yüzde 25 arasındaki bebekte gaz sorunu (kolik) görülmektedir. Bu sorunun neden kaynaklandığı ise tam olarak aydınlanmamıştır. Sosyal faktörler, psikolojik faktörler etkili olarabilir. Ancak tek bir sebebi bulunmamaktadır. Kolik yani...
  2. Doğum sancısı nasıl olur?

Doğum sancısı nasıl olur?

Doğum sancısı nasıl olur? Selam kızlar hamileyim ve sizden Doğum sancısı nasıl olur bu konuda bilgi istiyorum doğumumu çok merak ediyorumda
  3. Gebelikte Gaz Sancısı Nedir Nasıl Olur ?

Gebelikte Gaz Sancısı Nedir Nasıl Olur ?

gebelikte gaz sancısı gebelikte gaz sancısı nasıl olur Sevgili melekler, gaz sancısı zaman zaman herkesi rahatsız edebilir. Ancak bu durum gebelik dönemi gibi hassas bir zamanda olursa çok fazla sıkıntı yaratabilir. Bu yazımızda gebelikte gaz sancısı nasıl olur sizleri bilgilendirmeye çalışacağız ... Gebelikte gaz sancısı, şikayetinin oluşmasında en kuvvetli etken muhtemelen gebelik...
  4. Gebelikte Gaz Sancısına Ne İyi Gelir lütfen yardım edin.

Gebelikte Gaz Sancısına Ne İyi Gelir lütfen yardım edin.

Gebelikte Gaz Sancısına Ne İyi Gelir lütfen bu konuda çok perişanım bana yardımcı olun kızlar sizde de varmıydı gaz sancısı nasıl geçerdi? Gazım çok fazla buna bir çözüm bulmam şart oldu artık:S
  5. Gebelikte gaz sancısı ne zaman başlar?

Gebelikte gaz sancısı ne zaman başlar?

Herkesin zaman zaman gaz nöbetleri olur ama bu durumun hamile kadınlarda görülmesi daha da muhtemeldir. Neyse ki şişkinliği alt etmeniz için birçok çözüm yolu bulunuyor. Gaz problemi genellikle hamileliğin ilk aylarından itibaren başlar ve doğuma kadar devam eder.Gebelikte gaz sancısı, gaz problemi, gaz çıkarma sorunu, gaz problemi, gaz sıkışması, gaza bağlı karında şişkinlik gibi çeşitli...

Sayfayı Paylaş