gebelikte idrar rengi?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında gülçin_1 tarafından paylaşıldı.

1. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

hamilelikte idrar rengi gebelikte idrar rengi hamilelikte nasıl olur idrarın koyu olması gebelikte nasıl olur
    slm arkadaşlar,gebeliğin ilk ayında idrar rengi nasıl olur bilen varmı?Çok mu açık yoksa çokmu koyu?Ben çok araştırdım kesin sonuca varamadım birde sizlere sormak istedim..

2. ayşegüüll

ayşegüüll Well-Known Member

üzgünüm hamile kalmadımm birkere düşük yaptım rabbim herkese nasip etsin hayırlı sağlıklı evlatlar

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

idrar renginin hamilelikle bi alakasi mi varmis :S benimki cok acik ama bol su ictigimden öyle

4. gülçin_1

gülçin_1 Hamiş Melek

bende senin gibi şaşırdım ama nette bir kaç yerde karşıma geldi bu konu.Kimisi idrarın çok açık renkte olması gerek diyor,kimisi ise koyu renkte olur diyor.Oyüzden kafam karışmıştı zaten bende sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istedim..

5. Misafir Melek

Misafir Melek Kayıtsız Kullanıcılar

slm

hamilemisiniz pekiii???

gebelikte idrar rengi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gebelikte İdrar

[B]GEBE kadın sık sık idrar muayenesi yaptırmak zorundadır. Herhangi bir şekilde böbreklerde bir bozulma görülür ya da gebelik zehirlenmesi olduğu anlaşılırsa hemen doktora başvurmalıdır. Gebelik zehirlenmesi çocuk için de, anne için de tehlikelidir. Böyle bir tehlike ile karşılaşmamak için, idrar muayeneleri şarttır. İdrarda albümin, şeker ve tuz artışı varsa sıkı bir perhize girilmeli ve...
  2. gebelikte idrar yolu enfeksiyonu geçiren hamişler neler yaşıyoruz

Arkadaşlar 13+3 günlük hamileyim ağrıyla hastahaneye gittim çok şükür bebişin keyfi yerinde idrar yolu enfeksiyonuymuş yaşayan varmı neler yapıyorsununuz???
  3. Gebelikte İdrar Kaçırma ve Tedavisi İle İlgili Bilgiler

[B]gebelikte idrar kaçırma, hamilelikte idrar kaçırma, gebeyken idrar kaçırma[/B] Sevgili melekler, pek çok gebeden idrar kaçırma sorunu yaşadıklarıyla ilgili şikayetler duymuşsunuzdur. Bebeğin büyümesiyle idrar kesesine bası yapması idrar kaçırmaya sebep olabilir. Genelde gebelikte başlayan bu şikayetler aslında kadınların büyük bir kısmının sorunu. Uluslararası Kontinans Derneği (ICS)...
  4. Gebelikte İdrar Yolları Sorunları Hakkında Bilgiler

[B]gebelikte idrar yolu iltihabı, hamilelikte idrar yolu sorunları, gebelikte sağlık sorunları[/B] Sevgili melekler, hamilelik döneminde anne adaylarında en sık görülen rahatsızlıkların başında idrar yolu sorunları gelir. Gebeler idrar yollarında en çok enfeksiyon problemiyle, bunun yanında böbrek taşı, kumu, idrar kaçırma ve böbreklerde genişleme problemleriyle doktora başvururlar....
  5. Gebelikte İdrar Yolu Hastalıkları ve Tedavisi

[B]hamilelikte idrar yolu hastalıkları,hamilelikte idrar yolu hastalıkllarının belirtileri,gebelikte idrar yolu hastalıklarının tedavisi,gebelikte idrar yolu hastalıkları hakkında bilgiler[/B] Hamilelik döneminde bulaşıcı idrar yolu hastalıklarına o kadar sık rastlanır ki hamile kadınların %10′u hiç gebelik döneminde en az bir defa yakalanma olasılığı vardır.Bu çoğunlukla basit bir idrar...

Sayfayı Paylaş