gebelikte idrar rengi?

gülçin_1

Hamiş Melek
gebelikte idrar rengi?
hamilelikte idrar rengi gebelikte idrar rengi hamilelikte nasıl olur idrarın koyu olması gebelikte nasıl olur
slm arkadaşlar,gebeliğin ilk ayında idrar rengi nasıl olur bilen varmı?Çok mu açık yoksa çokmu koyu?Ben çok araştırdım kesin sonuca varamadım birde sizlere sormak istedim..

idrar renginin hamilelikle bi alakasi mi varmis :S benimki cok acik ama bol su ictigimden öyle

bende senin gibi şaşırdım ama nette bir kaç yerde karşıma geldi bu konu.Kimisi idrarın çok açık renkte olması gerek diyor,kimisi ise koyu renkte olur diyor.Oyüzden kafam karışmıştı zaten bende sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istedim..

Kızlarr benım sabah her kalktgımda ılk ıdrar rengımm cok koyu bı sarı rengıydi cok dıkkatımı cekmıstı ve hamıleyım suan.

ya ben kan ilacı kullanıyorum aynı zamanda gebelik şüphemde var göğüsleirm acıyo fln ve idrarım koyu sarı hamile olabilirmiyim ??????

mrhba benimde idrar rengim sarı adetime 1 hafta varken belirtilerim başlardı ama bu sefer çok erken başladı belirtilerim. gögüslerimde dokunduğumda acı ve kasıklarımda agrı oluyor ve gaz sıkıntım oluyor normalde gaz şikayetim olmazdı adet dönemlerimde çünkü 16 sında adetim bilmiyorum pekde heveslenmek istemiyorum çünkü hep sonu hüsran oluyor :((((

mrb adetim bir gün geçikti ama bir kaç gündür dikkaatimi çeken idrarımın koyu olması acaba hamilemiyim ??

Arkadaşlar benmde 10 gün geçti ve idrarım koyu sarı altın sarısı gibi sanki. belirtileri yaşıyorum bende hepsini. 2 tane düşük yaptım. hatta birini geçen ay yaptım. ve bir daha hiç adet görmedim...

Geri