gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Üçlü Test Nedir lütfen cevap verin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba sizden bir konuda yardım ve öneri istiyorum Gebelikte Üçlü Test Nedir bu konuda acilen bilgi edinmem lazım dr benden üçlü test istedi :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gebelikte Üçlü Test Nedir lütfen cevap verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üçlü test Gebelikte

üçlü test Gebelikte

Her anne baba adayının hayali sağlıklı ve problemsiz bir bebeğe sahip olmaktır. Bu amaca ulaşabilmek için tüm hamilelikleri boyunca doktor kontrolüne girerler ve doktorlarının önerilerine harfiyen uyarlar. Ancak doğa bazen çok acımasıdır. Hamileliklerin çok büyük bir kısmı sorunsuz seyredip sağlıklı ve sağlam bir bebeğin doğumuyla yani mutlu sonla biterken bazı hamileliklerde ciddi hatta zaman...
  2. Üçlü, Dörtlü Test Nedir ?

Üçlü, Dörtlü Test Nedir ?

üçlü test, nedir, ne zaman yapılır , neden yapılır , dörtlü test nedir, hakkında cevapları buradan bulabilirsiniz Ben merak ettim neymiş bakalım bu testler.. 1980 li yılların sonunda Down sendromunun tarama testi olarak ilk kez pratiğe giren testtir.Yaklaşık 15 yıldır tarama testi olarak değerini korumaktadır.Başta Down sendromu olmak üzere, trizomi 21 ve nöral tüp defektleri nin...
  3. Doğal Bağışıklık Nedir lütfen cevap verin

Doğal Bağışıklık Nedir lütfen cevap verin

Doğal Bağışıklık Nedir bilen var mı acaba Doğal Bağışıklığin ne olduğunu, varsa bana yazsın cevabını
  4. Akşam Lisesi Nedir lütfen cevap verin

Akşam Lisesi Nedir lütfen cevap verin

Akşam Lisesi Nedir bu konuda kim ne biliyorsa bildiklerini bana da yazabilir mi acaba?
  5. Gebelikte İkili Test ve Üçlü Test Neden Yapılır?

Gebelikte İkili Test ve Üçlü Test Neden Yapılır?

gebelikte ikili test, gebelikt eüçlü test, ikili test üçlü test Sevgili melekler, gebe meleklerimizin ve sayın misafirlerimizin en çok merak ettiği konulardan birisi, gebelik sürecinde yapılan ikili ve üçlü testin neden yapıldığıdır. Bebekte herhangi bir anomali olup olmadığını tespit etmek için yapılan bu testler hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz... İkili test ve üçlü test...

Sayfayı Paylaş