gebe
  1. sarıgelin

sarıgelin Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.809
    Ödül Puanları:
    93
    hayatımın anlamları eşim ve kızımın yanında..

gebelikte yaşanan kokulu akıntılar neden olur?

Konu, 'Gebelik' kısmında sarıgelin tarafından paylaşıldı.

gebelikte kokulu akıntı arkadaşlar ben 5 haftalık hamileyim yarın ilk doktor kontrolüm var fakat biraz kokulu ve kaşıntı yapan sarı akıntım var acaba bu neden olur ve bebeğe zarar verirmi bilgisi olan tecrübelli arkadaşlar lütfen yanıtlarsanız sevinirim. onun haricinde şuanda kasıklarımdaki ve göğsümdeki kısa ağrılardan başka bir sorunum yok çok şükür...

sheker_shey bunu beğendi.
  2. sen-lin12121212

sen-lin12121212 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    357
    Ödül Puanları:
    0

akıntın çok mu oluyor .gebelıkte sarı akıntı normal oldugunu bılıyorum.kaşıntı olunca bence doktoruna danıs.bır de nasıl 5 haftalık oldugunu bılıyorsun sarıgelın.ultrasyonda mı göründü..

sheker_shey bunu beğendi.
  3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    akıntılar genelde her bayanda oluyor ama bu konuda pek bir bilgim yok :S

4. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Tatlm akıntı hemen hemen hamilelikte olur ama kötü koku ve kaşıntı ya mantarı düşündrür,ya da vajinit'i.Doktora gtcekmişsn nasl olsa dr bi baksn bakalm.Bebeğine de zarar vermez vajinayla ilgili bişe bu endişelenme sen.Ama hijyene dikkat et sakın vajinal duş alma,olabilidğince temzliğne dikkat et.İnan bu kullandğımz tuvalet kağıtlarınn bazıları bile yapabiliyo vajinit ve mantarı.Sağlıklı hamilelik geçirmeni dilerim ALLAHTAN.Bebeğini kucağına almayı nasip etsn MEVLAM

5. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    akıntılı kaşıntılar her kadında görülmesede gebelikte normalmiş bebeği korumak amaçlı rahim bazı kendince sanırım bakteri üretiyomuş oda rahim ağzına kaşıntı olarak geliyomuş dr ilaç veiyomuş bildiğim kadarıyla. gool da yazın gebelikte rahim ağzında kaşıntı diye çıkıyo yengemdede olmuştu.

6. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    canim ben de 20 haftalik hamileyim gebelik oncesinde de akintim vardi ama gebelikte daha da artti kasinti ise bende de oldu ve dr krem verdi su an onu kullaniyorum mrak etme bebege bi zarar vermiyor :D

orjinal-catlaq bunu beğendi.
  7. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    ya :S benim normalde hiç akıntım yoq ama regl tam 11 var sırtımda agrıyor idrarimde coq sizce olabilirmi gebelik :S

8. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    yani akıntının olmasımı gerekli :S:S

9. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    ins hamilesindir canim bunu soylemek icin cok erken

gebelikte yaşanan kokulu akıntılar neden olur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik sonrası neler olur ?

Gebelik sonrası neler olur ?

Anne adayının bebek sahibi olduğunda yeni yaşamına başlarken kendisini nelerin beklediği hususunda bilgilere mutlaka sahip olması lazım evet meleklerim yavrunuzu dünyaya getirdiniz peki gebelik sonrası neler olcakmış bir göz atalım... dogum süreci ve doğumda sarf edilen çaba ile kaslarda ağrı olacaktır. Kalçalarınız ağrır ve şişer, epizyotomi uygulandıysa acıyabilir. Sezaryen :...
  2. Gebelikte kaşıntılar neden olur?

Gebelikte kaşıntılar neden olur?

Gebelikte kaşıntı neden olur gebelikte ödem merhaba kızlar birçok gebe kaşıntılardan şikayet ediyor peki neden ve nasıl oluyor Özellikle hızla büyüyen karın ve memeler etrafında kaşıntının olması son derece normaldir. Bu bölgeler etrafında oluşan çatlakların şilk belirtisi kaşıntıdır. Hormonal değişimler de ciltte hassasiyeti arttırarak kaşıntıya yol açabilir. Cilt gebelik sırasında...
  3. Gebelikte yaşanan sağlık sorunları nelerdir?

Gebelikte yaşanan sağlık sorunları nelerdir?

gebelikte reflü,gebelikte kramp,gebelikte basur,gebelikte bel ağrısı,gebelikte kusma,gebelikte sık karşılaşılan durumlar hakkında bilgiler Gebelikte bacaklar ve genital bölgede varis ortaya çıkabilir. Bu hastalarda aile hikayesinde varise sık rastlanır. Büyüyen rahim tarafından toplardamarlara uygulanan basınç, varislerin gelişiminde ana etkendir. Kilo arttıkça ve ayakta geçirilen...
  4. Süt çürüğü  vajinal akıntı neden olur?

Süt çürüğü vajinal akıntı neden olur?

Mukuslu akıntı, kadınların üreme dönemleri süresince görülen kadının doğası görülen bir durumdur. Renk ve yoğunluğu, azlığı veya çokluğu patolojik faktörler yada fizyolojik döngüye bağlı olarak değişebilir. Bir kadının akıntısının normal mi, yoksa anormal bir mukussu akıntısı olduğunu bilmesi bir profesyonel yardımı olmadan da bilinebilir. Düzenli olarak vajinal salgıların izlenmesi...
  5. Gebelikte vainal akıntılar neden olur?

Gebelikte vainal akıntılar neden olur?

Genel olarak hamile adayları hamilelik döneminde çeşitli sebeplerden dolayı vajinal akıntı söz konusu olabilir. Bunun genel sebebi gebelik kimi zaman ise farklı durumlarda söz konusu olabilmektedir. Hamilelikte vajinal akıntı sebepleri arasında enfeksiyon kapma mantar rahatsızlıkları kimi cinsel birleşme ile bulaşan rahatsızlıklar bulunmaktadır. Hamilelikte vajinal akıntıya neden olan...

Sayfayı Paylaş