gebe
  1. civciw

civciw Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Geç anladım belki ama...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında civciw tarafından paylaşıldı.

Artık birkaç harfsin sen,belki bir kelime yada bir cümle? En fazla kalemimde satır kalırsın o kadar, Ne fark ederr içim de olmayınca sayfalarda kalman.

Anlatırım seni dinleyene,belki istemeden ağlarım ama iki damla o kadar.adınn geçtiği müzikler çalar belki aklıma gelirsin,ama sadece aklıma gelirsin yüreğime inmeyince ne farkın kalır dışarıda ki hiç tanımadığım insandan.

Kimbilir sana benzettiğim insanlar olacak,konuşmak isteyeceğim belki ama gitmeyeceğim yanına sen olma ihtimali bile olsa dayanacağım buna,konuşmayacağım bir yabancıyla,öyle ki sen bile artık bir yabancısın bana.

Anla her geçen gün biraz azalıyorsun içim de ve bu eksilme dışarı yansıyor,özlemlerimi cansız resmine bakarak gideriyorum şimdilik,yarın o da kalmayacak,yakarım resmini görmemek için seni?

Bugün seni anlatır sözlerim,yarın kim bilir yerini kim alır,belki ahın kalır bende sevemem kimseyi?
    Gidenin ahı tutar mı sence?söyle kaç kere gittin senden,benden,sevginden?için acımaz mı ah ederken?

Yanımda olmayınca neye yarar varlığın,gitmiştin ötesi var mı?
    Sebepsiz,zamansız gidişin söyle yanına kar mı?
    Şimdi senin bitişin inan bana tam zamanı.
    Geç anladım belki ama senden bana acıdan başka hiç bir şey kalmadı...

Geç anladım belki ama... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok geç anLadıM!

Çok geç anLadıM!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. babam çok geç anladım

babam çok geç anladım

merhaba hanımlar bugün öyle efkar bastıki malum bayram herkesin bayramı kutlu olsun .babamsız bir bayram daha geçirdim yine mezar taşına sarıldım kendinin yerine çok özledim onu çok ben ailenin ilk çocuğuydum öyle olduğum için biraz şımartılarak büyüdüm ben 17 yaşındayken annemle babam ayrıldı babam çok uzaklara gitti ona kızgınlığımdan dolayı konuşmuyordum onunla hayatakarşı okadar...
  3. Ama belki yarın

Ama belki yarın

Zamanı sıfırlıyacağım hayatımda yarın Herşeye yeniden başlayacağım... İlk kez GÜNAYDIN diyeceğim gökyüzüne İlk soluğumu alacağım yarın; ama şimdi değil yarın... Yarın başlangıcı olucak hayatımın Gözlerimi açıp MERHABA diyeceğim hayata Bende varım artık,ölümüne sevgi yarışında... İlk kez göreceğim annemi yarın Sarılacağım ona,sevgimi haykıracağım; ama şimdi değil yarın... Yarın umutlarım...
  4. belki aptalca gelebilir ama...

belki aptalca gelebilir ama...

merhaba ya benim dertim kardeşim ya beni taklit edip duruyor bıktım artık ondan ben alp kırşan ı seviyordum o da seviyorum dedi ben şimdi murat boz u seviyorum dedim şimdide onu seviyorum diyor. aslında ben ona sordum kimi seviyorsun diye o da dedi ki mustafa sandalı tamam dedim ertesi günde bana ben öyle bişey demedim murat bozu seviyorum dedim diyor. sevmesine kızmıyorum ama sürekli beni...

Sayfayı Paylaş