gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gece elbiseleri modelleri ile en şık siz olun meleklerim

Konu, 'Abiyeler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gece elbisesi modelleri gece elbiseleri Kadınlarda geceleri bir şıklık yarışı başlar. Bu hemen hemen bütün kadınlarda aynıdır. Bir davet bir düğün nişan ya da aile toplantısı, hatta dışarıda sahile çay içmeye giderken bile kendine çeki düzen verme, güzel şeyler giyme, elindeki çantası ve ayakkabı hatta kemerine kadar bir kombine içine sokma yarışı var. Hayat işte, Allah'ta kadınları böyle yaratmış yapacak birşey yok. Şimdi özellikle geceleri giymeniz için sizlere hazırladığım güzel kıyfetler ile ilgili biraz örnek vermek istiyorum. Gece elbiseleri vazgeçilmeziniz ise ve yeni bir tane salın almak üzere iseniz bu modelleri görerek daha iyi kararlar verebilirsiniz.

Daha önceden albülmlerini oluşturduğum bazı kolleksiyonlar ile ilgili konu başlıklarına aşağıdan ulaşmanız mümkündür. Bu konulara tıklayarak galerilerini daha iyi şekilde görebilir ve yakından inceleyebilirsiniz.

Pembe seviyorsanız aşağıdaki elbise modelleri sizlere uygun olabilir.
    Pembe Elbise Modelleri
    SadmiN tarafından
    Evet kızlar sizlere ben yazımda bahsetmiştim. Pembeyi seven hanımlara çıtıpıtı harika pembe elbise modellerini google görsellerden arayarak bir araya getirdim. Burada bulunan elbiseleri satın...

Büyük bedene sahip iseniz aşağıdaki gece elbiselerine bakmanız yararınıza olacaktır.
    Büyük beden abiye elbise modelleri
    SadmiN tarafından
    Büyük beden abiye elbise modelleri satın almak için burada yer alan modelleri incelemelisiniz. Resimlerin tamamı google.com.tr üzerinden alındığından dolayı bu modellerin satış noktalarını...

Bunların yanı sıra saçlarımı da çikolata karamel kahve yapayım diyorsanız yine aşağıdaki resimleri inceleyiniz. :D:D
    Çikolata Karamel Saç rengi büyüsü
    SadmiN tarafından
    Çikolata Karamel Saç Rengi Çikolata karamel karaşımı ünlülerin kullandığı saçlar ve bu saçları tam olarak görünüm seçeneklerini bu yazımda galeri olarak sizlere sunmak istiyorum arkadaşlarım....

DKYN markalı Gece elbiselerini inceleyebilir mağazalarından da satın alabilirsiniz kızlar :D:D
    DKYN Gece Elbisesi Modelleri
    SadmiN tarafından
    DKYN markası ile üretilen ve genelde pahallılığı ile bilinen, özellikle dünya starlarının ve ülkemizdeki kadın sanatçıların giydiği DKNY markalı ürünleri bir araya toparladık. İşte karşınızda...

Ama ben Hamileyim Nasıl Gece Elbisesi Seçeyim diyorsanız aşağıdaki konu yine sizlere yardımcı olacaktır.
    Yeni hamile elbise modelleri hepsi şık hepsi rahat
    SadmiN tarafından
    Hepsi şık ve hepsi de birbirinden rahat vintage bayramlık ya da kot ürünleri hamile elbise modelleri arkadaşlarım. Genelde sade bir renk seçmeniz tavsiye edilir. En azından görsel olarak daha iyi...

Saçlar da ayrı bir muamma ya kızlar. Hah işte tamda bu noktada düz saça sahip iseniz aşağıdaki saç modellerini de inceleyin :D Ne oluuuur ne olmaz dimi :D:D

Düz Saç Modelleri Hepsi harikalar melekler
    SadmiN tarafından
    Saçları düz olanlar için harika bir şekilde oluşturdum galerimi özellikle de değişik kesimleri seçebilmeniz için biraz fazla resim atmaya özen gösteriyorum. Umarım hoşunuza gider kızlar.
    Harika Kısa Saç Kesim Modelleri
    SadmiN tarafından
    Değerli melekler herkes gibi sizlerde kısa saç kestirmek istiyorsanız, Dünya'nın en güzel kadınlarından seçme kısa saç kesimi modellerine bir bakın isterseniz :)

Son düzenleme: 10 Ağustos 2016
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2009 gece elbiseleri modelleri
    voowww süperlermiş ellerine sağlık adminim :)

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2009 gece elbiseleri modelleri

harikalar yaturkuaz kırmızı birde o yeşil elbisenin rengi bayaz olursa harika derim.teşekkürler admınım

Gece elbiseleri modelleri ile en şık siz olun meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en şık en moda en güzel gece elbiseleri

en şık en moda en güzel gece elbiseleri

güzel gece elbiseleri en güzel gece elbiseleri en şık guzel kıyafetleri
  2. En yeni aker eşarp modelleri ile şık olun

En yeni aker eşarp modelleri ile şık olun

2011 Aker Eşarp Modelleri aker eşarp modelleri 2011 aker eşarp modelleri 2011 Tesettürlü hanımlar için 2011 Aker eşarp modellerini sunuyorum.Renklerinin ve desenlerinin güzelliği kaliteyle birleştiğinde bakın işte ortaya böyle harika modeller çıkıyor=)
  3. Gece Elbiseniz İle Farkı Siz Yaratın

Gece Elbiseniz İle Farkı Siz Yaratın

gece elbiseleri, 2011 elbiseleri, en güzel gece elbise modelleri, farklı elbiseler, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Bir Düğünü, yada yemeğe davetlisiniz ama farklı giyinmek mi istiyorsunuz :D:D bu konumuzu inceleyiniz ozaman :D:D
  4. En şık 2012 pareo modelleri siz meleklere özel olarak burada!

En şık 2012 pareo modelleri siz meleklere özel olarak burada!

2012 pareo modelleri yeni pareo modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizler için 2012 plaj modası trendleri arasından seçtiğimiz, bikini ve mayolarınızı şık bir şekilde kombinleyeceğiniz yılın en şık pareo modelleri 2012 trendlerini sunuyoruz.
  5. En Şık Yazlık Ceket Modelleri Siz Meleklerimiz İçin....

En Şık Yazlık Ceket Modelleri Siz Meleklerimiz İçin....

Yazlık Ceket Modelleri Şık Yazlık Ceket Modelleri Yazlık ceketler diyoruz ama serinlikler gelmeye başladı artık sonbahar geldi gelecek...Serin yaz akşamları diyebiliriz:) Bu serin havalarda şık ceketler sizi sımsıcak tutacak...Üstelik hemde çok şıklar...Her rengi her zevke uyan spor klasik tarzda ceketler burada....Pantolon eteklerinizle kombine edebileceğiniz yazlık ceket modelleri...

Sayfayı Paylaş