gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Gece elbisesi modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

gece elbiseleri gece elbisesi modelleri elbiseleri modelleri 13 yaş şık kıyafetleri Sizin için en şık gece elbisesi modellerini seçtim .....Buyrun bakalım beğenecek misiniz???

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]gri güzelmş..teşekkürler canım....

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] beyazıda olabilir

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Gece elbisesi modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En yeni gece elbisesi modelleri

En yeni gece elbisesi modelleri

17 yaş elbise modelleri en yeni gece elbiseleri 15 yaş gece elbiseleri yeni en kıyafetleri İşte sizlere bu yıla damgasını vuracak gece elbiseleri.Bence bir göz atın sonra ben görmedim ben duymadım demeyin:D:D Nasıllar ama her biri ayrı bir harika değilmi??
  2. Uzun gece elbisesi modelleri 2012

Uzun gece elbisesi modelleri 2012

Yeni dönemin modasına en uygun şekillerde üretilen 2012 uzun abiye modelleri, görünümleri ile güzelliğinize güzellik katabilir. Farklı renk ve modellerin yer aldığı 2012 uzun abiye modelleri arasından kendinize en uygun olanı örnek olarak seçebilirsiniz.
  3. Zara en şık gece elbisesi modelleri 2012

Zara en şık gece elbisesi modelleri 2012

Çoğumuzun ilk tercihlerinden olan Zara, 2012 yılının modasına uygun şekillerde ürettiği gece koleksiyonu ile yine harika işlere imza atmış gibi görünüyor kızlar... Geceleri dışarı çıktığınızda veya özel bir davete gittiğinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Zara gece elbise modelleri, güzelliğinize güzellik katacak diye düşünüyorum.
  4. Yeni Sezon Gece Elbisesi Modelleri

Yeni Sezon Gece Elbisesi Modelleri

Bu konu abiye modelleri birlikte gece elbisesi modellerine yer vermektedir. Özel gün ve gecelerde her bayan gecenin en şıkları arasına girmek için kusursuz bir arayışa girer. Abiye elbise modelini büyük bir titizlilikle seçer. Aynı şekilde saç modeli ve makyajına kadar tepeden tırnağa dikkat çekici olmak için büyük güç sarfeder. Gecenin sonunda gelen övgülerle birlikte o tatlı yorgunluk bir...
  5. Zarif Siyah Gece Elbisesi Modelleri

Zarif Siyah Gece Elbisesi Modelleri

Bu konu; Zarif Siyah Gece Elbisesi Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, siyah özellikle kilo fazlalığı olan bayanlar için kurtarıcı olsa da bazılarınca da matemin rengi diye pek sevilmez. Ancak şu bir gerçek ki gardrobunda siyah bir kıyafet bulunmayan kişi sayısı muhtemelen yok gibidir. Biz de bu sayfamızda harika siyah gece elbisesi modelleri paylaşmak istiyoruz...

Sayfayı Paylaş