gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gece Yolcuları // Kalbin Kadar Yakın 2008

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 01_İhtimal
    02_Yıldızlardayım
    03_Kapatma Gözlerini
    04_Bir yer Var mı
    05_Sırılsıklam
    06_Aşklar da Yorulur
    07_Dur Gitme
    08_Değer mi
    09_Geceler Sevenler İçindir
    10_Bir Daha Dönme
    11_Olmuyor
    12_Masal
    13_Sen Gidince

Gece Yolcuları // Kalbin Kadar Yakın 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları Son Albüm “Kalbin Kadar Yakın”

Gece Yolcuları Son Albüm “Kalbin Kadar Yakın”

gece yolcuları son albüm gece yolcuları yeni albüm son albümü kalbin kadar yakın indir klip İki yıl aradan sonra beklenen albüm “Kalbin Kadar Yakın”…1993 yılından bu yana birlikte başarılı albüm çalışmalarına, konserlere imza atan Gece Yolcuları, “Kalbin Kadar Yakın” adını taşıyan üçüncü albümlerini Şubat ayında dinleyenlerine ulaştırıyor. Daha önceki albümlerinde güçlü baladlara imza atan...
  2. Gece Yolcuları - Of !

Gece Yolcuları - Of !

Öyle çok yorgunum ki Çok bezmişim kendimden Dünyayı kırık bulmuşum İçinde bir şey yokmuş(2) Kırmaya bir kalp bulsam İnan hiç dokunamam Tutmaya bir el bulsam Kolumu kaldırıp alamam Of! Demeye halim yok Ah! Demeye dilim yok Bakıp görecek gözüm yok(2)
  3. Gece Yolcuları - Gökler Ağlıyor

Gece Yolcuları - Gökler Ağlıyor

Caddeler karanlık caddeler ıpıslak Yalnız geçen ilk gecemde gökler ağlıyor gökler ağlıyor gökler ağlıyor Gözlerim kızarmış gözlerim şişkin Sensiz geçen ilk gecemde gökler ağlıyor gökler ağlıyor gökler ağlıyor Birileri birşeyler söylesin Şu vefasız insanlara Nasıl nası nasıl nasıl nasıl katlanırım? Senin boşluğun büyük Yapayalnız bu dünyada Nasıl nasıl nasıl nasıl nasıl yaşarım?...
  4. Gece Yolcuları - Allahım

Gece Yolcuları - Allahım

Aşkınla zehirleyip Öldürüyorsun beni. Ben ölmeye razıyım Yeterki sen sev beni! Sakın sevgilim sakın Beni unutma! Allahım allahım Bir çıkış yolu bana Ömrümü harcadım Bir vefasız uğruna
  5. Gece Yolcuları

Gece Yolcuları

Gece Yolcuları UZUN BİR SÜREDİR SİZLERİ ORTALARDA GÖRMÜYORUZ. ALBÜM DIŞINDA KONSER PERFORMANSLARI İLE SIK SIK SAHNEDE OLURDUNUZ AMA PERFORMANSLARA DA ARA VERDİNİZ. HAZIRLIKLAR YENİ ALBÜM İÇİN Mİ ? Evet, Gece Yolcuları şu an yeni albüm için stüdyoda. Kayıtlarımız devam ediyor. Bu albümde de önceki iki albümümüzde olduğu gibi Cem Özkan ile beraber çalışıyoruz. Cem bizim yol...

Sayfayı Paylaş