gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

gece yolcuları-ölüm de var

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ÖLÜM DE VAR Gidiyorum uzaklara
    Bilinmez diyarlara
    Seni bırakıp gitmek varya
    o koyuyor inan bana(2x)

Ben senle olamadim gençliğime doyamadım
    Ben senle kalamadım günlerimi sayamadım

Ölüm de var sonunda gülüm de var
    Dağların arkasında yar ah yar

gece yolcuları-ölüm de var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Ölum de Var

Gece Yolcuları - Ölum de Var

Gidiyorum uzaklara Bilinmez diyarlara Seni bırakıp gitmek varya o koyuyor inan bana(2x) Ben senle olamadim gençliğime doyamadım Ben senle kalamadım günlerimi sayamadım Ölüm de var sonunda gülüm de var Dağların arkasında yar ah yar
  2. Gece Yolcuları - Of !

Gece Yolcuları - Of !

Öyle çok yorgunum ki Çok bezmişim kendimden Dünyayı kırık bulmuşum İçinde bir şey yokmuş(2) Kırmaya bir kalp bulsam İnan hiç dokunamam Tutmaya bir el bulsam Kolumu kaldırıp alamam Of! Demeye halim yok Ah! Demeye dilim yok Bakıp görecek gözüm yok(2)
  3. Gece Yolcuları - Gökler Ağlıyor

Gece Yolcuları - Gökler Ağlıyor

Caddeler karanlık caddeler ıpıslak Yalnız geçen ilk gecemde gökler ağlıyor gökler ağlıyor gökler ağlıyor Gözlerim kızarmış gözlerim şişkin Sensiz geçen ilk gecemde gökler ağlıyor gökler ağlıyor gökler ağlıyor Birileri birşeyler söylesin Şu vefasız insanlara Nasıl nası nasıl nasıl nasıl katlanırım? Senin boşluğun büyük Yapayalnız bu dünyada Nasıl nasıl nasıl nasıl nasıl yaşarım?...
  4. Gece Yolcuları - Allahım

Gece Yolcuları - Allahım

Aşkınla zehirleyip Öldürüyorsun beni. Ben ölmeye razıyım Yeterki sen sev beni! Sakın sevgilim sakın Beni unutma! Allahım allahım Bir çıkış yolu bana Ömrümü harcadım Bir vefasız uğruna
  5. Gece Yolcuları

Gece Yolcuları

Gece Yolcuları UZUN BİR SÜREDİR SİZLERİ ORTALARDA GÖRMÜYORUZ. ALBÜM DIŞINDA KONSER PERFORMANSLARI İLE SIK SIK SAHNEDE OLURDUNUZ AMA PERFORMANSLARA DA ARA VERDİNİZ. HAZIRLIKLAR YENİ ALBÜM İÇİN Mİ ? Evet, Gece Yolcuları şu an yeni albüm için stüdyoda. Kayıtlarımız devam ediyor. Bu albümde de önceki iki albümümüzde olduğu gibi Cem Özkan ile beraber çalışıyoruz. Cem bizim yol...

Sayfayı Paylaş