gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gece Yolcuları Son Albüm “Kalbin Kadar Yakın”

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gece yolcuları son albüm gece yolcuları yeni albüm son albümü kalbin kadar yakın indir klip İki yıl aradan sonra beklenen albüm “Kalbin Kadar Yakın”…1993 yılından bu yana birlikte başarılı albüm çalışmalarına, konserlere imza atan Gece Yolcuları, “Kalbin Kadar Yakın” adını taşıyan üçüncü albümlerini Şubat ayında dinleyenlerine ulaştırıyor. Daha önceki albümlerinde güçlü baladlara imza atan Gece Yolcuları’nı “Kalbin Kadar Yakın” adını taşıyan yeni albümlerinde, dinamik yönleri ile de göreceksiniz. Bu albümlerinde, daha önceki albümlerinden de tanıdığımız aranjör Cem Özkan ile birlikte çalıştılar. Oniki yeni şarkı ve bir cover parçanın yer aldığı albümde Gece Yolcuları soundlarındaki farklılık ve şarkı sözleriyle dikkati çekecekler.Albümün çıkış şarkısı yıllar önce Sezen Aksu’dan dinlediğimiz Onno Tunç bestesi, Aysel Gürel sözleri ile “Değer mi” şarkısı.1.İhtimal
    2.Yıldızlardayım
    3.Kapatma Gözlerini
    4.Bir yer Var mı
    5.Sırılsıklam
    6.Aşklar da Yorulur
    7.Dur Gitme
    8.Değer mi
    9.Geceler Sevenler İçindir
    10.Bir Daha Dönme
    11.Olmuyor
    12.Masal
    13.Sen Gidince

Gece Yolcuları Son Albüm “Kalbin Kadar Yakın” konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları // Kalbin Kadar Yakın 2008

Gece Yolcuları // Kalbin Kadar Yakın 2008

01_İhtimal 02_Yıldızlardayım 03_Kapatma Gözlerini 04_Bir yer Var mı 05_Sırılsıklam 06_Aşklar da Yorulur 07_Dur Gitme 08_Değer mi 09_Geceler Sevenler İçindir 10_Bir Daha Dönme 11_Olmuyor 12_Masal 13_Sen Gidince
  2. Gece Yolcuları - Gökler Ağlıyor

Gece Yolcuları - Gökler Ağlıyor

Caddeler karanlık caddeler ıpıslak Yalnız geçen ilk gecemde gökler ağlıyor gökler ağlıyor gökler ağlıyor Gözlerim kızarmış gözlerim şişkin Sensiz geçen ilk gecemde gökler ağlıyor gökler ağlıyor gökler ağlıyor Birileri birşeyler söylesin Şu vefasız insanlara Nasıl nası nasıl nasıl nasıl katlanırım? Senin boşluğun büyük Yapayalnız bu dünyada Nasıl nasıl nasıl nasıl nasıl yaşarım?...
  3. Gece Yolcuları - Allahım

Gece Yolcuları - Allahım

Aşkınla zehirleyip Öldürüyorsun beni. Ben ölmeye razıyım Yeterki sen sev beni! Sakın sevgilim sakın Beni unutma! Allahım allahım Bir çıkış yolu bana Ömrümü harcadım Bir vefasız uğruna
  4. Gece Yolcuları

Gece Yolcuları

Gece Yolcuları UZUN BİR SÜREDİR SİZLERİ ORTALARDA GÖRMÜYORUZ. ALBÜM DIŞINDA KONSER PERFORMANSLARI İLE SIK SIK SAHNEDE OLURDUNUZ AMA PERFORMANSLARA DA ARA VERDİNİZ. HAZIRLIKLAR YENİ ALBÜM İÇİN Mİ ? Evet, Gece Yolcuları şu an yeni albüm için stüdyoda. Kayıtlarımız devam ediyor. Bu albümde de önceki iki albümümüzde olduğu gibi Cem Özkan ile beraber çalışıyoruz. Cem bizim yol...
  5. Tuğba Özayın son albümü armoni yakında çıkıyor

Tuğba Özayın son albümü armoni yakında çıkıyor

'ARMONİ' ADLI ALBÜMÜNÜ YAKINDA PİYASAYA ÇIKARACAK OLAN ÜNLÜ MANKEN TUĞBA ÖZAY: BU BİR AİLE ALBÜMÜ OLDU. ÜÇ ŞARKIYI BEN, İKİ ŞARKIYI DA BABAM YAZDI. KİMSENİN BEKLEMEDİĞİ, SON YILLARIN EN İYİ ALBÜMLERİNDEN BİRİ OLACAK.. Ünlü manken Tuğba Özay Arena dergisinin son sayısına ilginç açıklamalar yaptı. Özay yakında çıkacak yeni albümü 'Armoni'yi, cezaevindeki acılarını, İtalyan sevgilisini ve 2009...

Sayfayı Paylaş