gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Geçmişinizdeki Kapanmayan Hesap Nedir?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bu testte karşınıza 10 adet fotoğraf çıkacak bu fotoğraflarla ilgili yorumlarınız sizin geçmişte kapanmayan ve sizi hala rahatsız eden hesabınızı belirleyecek. Unutmayın bir sayfa kapanmadan yenisini açmak mümkün değildir. Geçmişle yüzleşmenin tam zamanı! Test sonuçları bilimsel değer taşımaz. Geçmişinizdeki Kapanmayan Hesap Nedir?

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Kaçırılmış Fırsatlar
    Geçmişte büyük ihtimalle büyük bir fırsat elde ettiğinizi düşünmüşsünüz. Ve bir şekilde bu fırsat ellerinizden kayıp gitmiş. Siz hala bu kaçan fırsatın yasını tutuyorsunuz ama düşünün ki bu "fırsat" diye tanımladığınız olay aslında belki de ileride şanssızlık olarak tanımlayacağınız bir şey olacaktı, belki şu anki hayatınızda edindiğiniz bir çok güzelliğe erişmenize engel olacaktı. Kısacası siz kaçırılmış fırsat olarak algılıyorsunuz ama büyük ihtimalle herşey olması gerektiği gibi gelişti hayatınızda. Bu nedenle keşkelerinizden biraz sıyrılıp mevcut hayatınızın tadını çıkarmaya çalışın. Deniz Seki'den sizin için 'Pişman Olmadım' şarkısı gelsin.

hiiii bildi valla :D:D tirstim :D tmm söz keskelerle vakit gecirmiycem artik:zuha:

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Kaçırılmış Fırsatlar

Geçmişte büyük ihtimalle büyük bir fırsat elde ettiğinizi düşünmüşsünüz. Ve bir şekilde bu fırsat ellerinizden kayıp gitmiş. Siz hala bu kaçan fırsatın yasını tutuyorsunuz ama düşünün ki bu "fırsat" diye tanımladığınız olay aslında belki de ileride şanssızlık olarak tanımlayacağınız bir şey olacaktı, belki şu anki hayatınızda edindiğiniz bir çok güzelliğe erişmenize engel olacaktı. Kısacası siz kaçırılmış fırsat olarak algılıyorsunuz ama büyük ihtimalle herşey olması gerektiği gibi gelişti hayatınızda. Bu nedenle keşkelerinizden biraz sıyrılıp mevcut hayatınızın tadını çıkarmaya çalışın. Deniz Seki'den sizin için 'Pişman Olmadım' şarkısı gelsin.

Tamam test bundan sonra keşkeler yok :D

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş İlişkiniz

Hayatınzıda ilk defa, aşkı bulduğunuzu düşünmüşsünüz, ilk defa birisi için 'o olmazsa yaşam çok tatsız olur demişsiniz' ve ne yazık ki o bir şekilde hayatınızdan çıkıp gitmiş. Ama isteyerek, ama onun da elinde olmayan sebeplerle sizi yapayalnız bırakmış ve hayatınızdan çıkıp gitmiş. Onun yerine koyacak birisini bulmak o kadar zor ve o kadar imkansız gibi gözüküyor ki size karşınıza çıkan her insanda hala onu arıyorsunuz. Bugün Leman Sam'ın "Anladım ki hiç kimse sen değil!" şarkısını son bir kez dinleyin ve hayatınızda yeni bir sayfa açın. Hayatınızın başrolünde siz varsınız, yardımcı oyuncular sandığınız kadar da vazgeçilmez değiller.

ayy bildi valla

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Kaçırılmış Fırsatlar

Tskler :)

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Kaçırılmış Fırsatlar

Geçmişinizdeki Kapanmayan Hesap Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağzı kapanmayan kız

ağzı kapanmayan kız

mavili kıza dikkat kapat kıss ağzını sinek gircek :hhh: hahahaahaa :hhh:
  2. Geçmişi Silen siLginiz oLsa neLeri SiLerDiniz ??

Geçmişi Silen siLginiz oLsa neLeri SiLerDiniz ??

ewet çok kolay kadi kızlar başlayın neyi silerdiniz ben 3 yıl önceye gider yağmur ablayı bu hasyalıktan kurtarırdım ve ölmezdi şimdi sizde:):):)
  3. İnsan neden her zaman geçmişini özler...?

İnsan neden her zaman geçmişini özler...?

Çok merak ediyorum ben biz insanlar neden geçmişimizi özlüyoruz? Yaşadığımız anın kıymetini bilmiyoruz sonrada o günleri özlüyoruz sizce neden bu böyle? Yorumlarınızı bekliyorum melekler. Şimdiden herkese teşekkürler..
  4. Twitter Hesabında Unfollow Ne Demektir?

Twitter Hesabında Unfollow Ne Demektir?

unfollow nedir twitterda unfollow Sevgili melekler, sosyal medya paylaşım sitelerinden twitterda kullanılan bir kelimeden bahsedeceğiz sizlere. Twitterda unfollow nedir, ne demektir, merak edenler ve öğrenmek isteyenler için hemen yazımıza geçiyoruz.. Unfollow kelimesi ingilizce bir kelimedir. Unfollow Türkçe karşılığı takip etmekten vazgeç anlamına gelmektedir.Unfollow Takip etmeyi...
  5. Tiwitter Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Tiwitter Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

twitter hesabını geri alma, twitter hesabım çalındı, twitter hesabı alma Sosyal paylaşım ağlarından biri olan Twitter de hesabınızın çalındığını ve ne yapmanız konusun da nasıl bir yol izlemenizi bilmiyorsanız sizlere yardımcı olmak amacı ile yapmanız gereken bilgileri paylaşıyoruz. eğer sizin de hesabınız çalındı ise aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz. Twitter hesabınız mı çalındı peki...

Sayfayı Paylaş