gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Geleceğin şehri

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Geleceğin şehri, nedir, nasıldır, kimler yaşayacak, neler olacak konuları hakkında bilgi alalım.

İyiki o gelecekte biz yaşamayacağız şu resimlere bakar mısınız tek bir ağaç tek bir yeişl tek bir farklı renk yok. Ben bu şehirde yaşamak istmezdim. Bu bir yapıt acaba gelecek böyle mi olacak melekler?

Japon sanatçı Chu Enoki'nin RPM-1200 adını verdiği bu yapıtı, tamamen hurda metalden üretilmiş, 3.4 metre yüksekliğinde, 4.6 metre çapında bir "Gelecek Şehri"

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    ohoo neler geldi gecdi simdi böyle olursa hic sasirmam ama agacsizz nasil yasansin :D zanetmiyorum..

GREY bunu beğendi.
Geleceğin şehri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. artvin şehri!

artvin şehri!

artvin şehri
  2. Ağrı şehri!

Ağrı şehri!

ağrı şehrinin özellikleri ağrı şehir resimleri agri sehri şehri ağri şehri
  3. melekler şehri

melekler şehri

benim köşem bölümüne açtım ;nereye açabilirim bulamadım bunun için afbuyurun:bolt: Slmlar, , meleklermekani sehrini kuruyoruz, nekadar cok ziyaret edilirse okadar sehirimiz büyüyor, hadin bakalim sehrimizi tr nin en büyügü yapmak icin bu adresi herkeze verin bassinlar günde birkez meleklrmekani - MyMiniCity şimdilik bu linkle başlıyoruz öncelikle nüfüsümuzu arttırmalıyız şehrimiz...
  4. Şehriye

Şehriye

Rüyada şehriye çorbası içmek, tanımadığınız bir kimseden maddi ve manevi bir yönde yardım göreceğinize işarettir. Rüyada şehriye çorbası içmek, daha önce hiç tanışmadığınız birinden hem para yardımı göreceksiniz hem de çok önemli tavsiyeler alacaksınız demektir. Rüyada sehriye çorbasi içmek, fakirlige isarettir. Bazi tabirciler, davete çagrilmaya isarettir demislerdir.

Sayfayı Paylaş