gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gelin Ayakkabısında Yeni Moda Converse

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

converse gelin ayakkabısı gelin converse converseli gelinlik altına gelinlik Gelinliklerin altında yüksek topuklu, şık, zarif ayakkabılar görmeye alıştık ama rahatına düşkün gelinler artık gelinliklerinin altına convese giymeyi tercih ediyor...
    Aslında banada çok mantıklı geldi:D:D Bütün gün boyunca yüksek topukların üstünde durmak çok zordur eminimki en azından günün ilerleyen saatlerinde converseler tercih edilebilir bence :tik:

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyyyyyy bayıldım ya valla akıllı insanın yapacağı birşey bu valla ya yoksa o ayakkabılar varya gelin ayakkabıları canıma okuduydu keşke ozmnda bunu akıl edebilseydik :uhu::uhu: harikaaaa hahahahaha

3. minaa

minaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rahatına düşkün bayanlar için gayet akıllıca:)

4. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Bnece cok hos Duruyor hemde cok Rahat . .
    Paylasim icin Tskler . .

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Günlük hayatımda bile çok nadir giyerim converseyi ki oda evde boşuna kalmasın diye :D:D Ben sanırsam rahatımdan çok süsüme düşkünüm :D yada süsüm rahatım demektir hahaha
    Ayy yok bana göre değil, uzun zarif toğuklu ayakkabı tercihimdir :D Kadınsı olacam ya illa hahaha

Gelin Ayakkabısında Yeni Moda Converse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adidas'ın yeni moda ayakkabıları

Adidas'ın yeni moda ayakkabıları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yeni gelin ayakkabıları

Yeni gelin ayakkabıları

gelin ayakkabısı nerden alınır gelin ayakkabısı nereden alınır gelinlik nerden yeni gelinlik yeni Gelinliğin altında görünmesede mutlaka gelin ayakkabısı alınır adettendir işte modeller:)
  3. Ayakkabılar yeni geldi

Ayakkabılar yeni geldi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Convers ayakkabılarında yeni moda

Convers ayakkabılarında yeni moda

Convers ayakkabılar son yıllarda ayakkabı modasında birinciliğini hiç bir ayakkabıya bırakmıyor.Bırakacak gibi de değiller.Bence de birinciliği hakediyorlar.Çünkü modellerin hepsi birbirinden harika. Bu harikalığa da tabi ki birincilik yakışır.İşte övgüyle bahsettiğim converselerin bu yıl ki yenilikleri sizlerle.Buyrunuz... Artık ünlü markalarda converse üretimine başladı :) Bu...
  5. Yeni Sezon Gelin Ayakkabıları

Yeni Sezon Gelin Ayakkabıları

gelin ayakkabısı düğün ayakkabıları düğün ayakkabısı gelinlik ayakkabıları gelin Gelinliğinizi giydiğinizde peri kızı gibi olmalısınız bayanlar bunun içinde zaten yeterince tüyo sahibisiniz gelinliğinizden tutun , saç modelinize, el çantanıza, iç giyiminize ve ayakkabılarınıza kadar her gerekli olan şeyde bizler burdayız sizler için .. Her bayan güzel olmayı ister hakkımızda zaten şimdi...

Sayfayı Paylaş