gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gelinbaşı Aksesuarları 2014 Modası

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gelinbaşı modelleri 2013 gelinbaşı 2013 modelleri gelinbaşı aksesuarları

Sevgili melekler, şık bir gelinliği tamamlayan en önemli unsur elbetteki gelin başıdır. Gelin başı modelleri her sezon güncellenmekte, saç tasarımcılarının hayal güçleriyle doğru orantılı şekilde şekillenmekte ve çeşitlenmektedir. 2014 yılının gelin başı modellerinde de aksesuarların sıkça kullanılacağını, şık ve zarif aksesuarlarla sade bir güzellik yakalanacağını görüyoruz. Eğer 2014'te gelin olacaksanız, siz de gelin başı aksesuarlarından birini kullanabilirsiniz. Buyrun galerimize...

2. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben doğalsaçalrı çok seviyorum abartısız olsun diye kendi düğünümdecanlı çiçek takmak istemiştim olmadı taşlı toka taktım bende

4. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

kabarık ve dogal topuzları cok seviyorum

Gelinbaşı Aksesuarları 2014 Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinbaşı aksesuarları

gelinbaşı aksesuarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. gelinbaşı toka,aksesuar modelleri

gelinbaşı toka,aksesuar modelleri

gelin başı tokaları agatha toka modelleri...
  3. Tüylü gelinbaşı aksesuar modelleri

Tüylü gelinbaşı aksesuar modelleri

tüylü gelinlik modelleri tüylü gelinlik modelleri 2010 türbanlı gelin başı aksesuarları 2011 türban gelin başı aksesuarları Aksesuarlardan giyime kadar şu tüylü şeyler çok moda oldu:D.Benim şahsen tarzım değil açıkcası ama sizler hoşlanıyorsanız ve düğün hazırlığı içindeyseniz sizlerle tüylü gelinbaşı aksesuar modellerini paylaşıyorum
  4. Modern Tesettür Gelinbaşı Modelleri 2014 Modası

Modern Tesettür Gelinbaşı Modelleri 2014 Modası

tesettür gelinbaşı modelleri, 2014 tesettür gelin başı, tesettür gelinbaşı Sevgili melekler, gelinliği gösteren en önemli unsurların başında gelin başı gelir.Gelin başı ne kadar zarif ve gelinlikle uyum içinde olursa, gelin de o derece gö alıcı olur. Önemli olan fiziğinize ve saçlarınıza uygun modeller seçmenizdir. Tesettür gelinliklerde de gelin başı son derece dikkat çekicidir. Saçların...
  5. Saç Aksesuarları 2014 İlkbahar Yaz Modası

Saç Aksesuarları 2014 İlkbahar Yaz Modası

saç aksesuarları 2014, 2014 saç aksesuar modelleri, saç aksesuar trendleri 2014 Sevgili melekler, bu yaz saçlarda çiçek açacak diyebiliriz. Çeşit çeşit renklerde ve şekillerde, büyük küçük pek çok çiçekli aksesuar bu yaz saçlarımızı hareketlendirecek. Taçların ve saç bantlarının da bol bol kullanılacağı 2014 ilkbahar yazında saçlarda şık tokalarla tutturulmuş örgüleri de göreceğiz. Cıvıl...

Sayfayı Paylaş