gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Gelinin kendisi pasta

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Her gelin düğününün eşsiz olmasını ister.Bunun için ekstra fikirler arar...Amerikalı gelin kendi pastasını yaptırmış.1,5m boyundaki göz alıcı pasta karamel ve polimer hamurdan gelinin tam bir kopyası olarak yapılmış... Damat adayınız kıskanmazsa,kimbilir belki sizde yaptırırsınız:deli:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Ağustos 2009
  2. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    wayy süpermiş. yaptırmak isterdim :D:D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu birebir aynısını yapmışlar iyi hoş ta, gelinin suratına bakarmısınz allaşkına ya, acaba nereyi yada pastanın neresini beğenmedi kimbilir :D

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    gerçekten tıpatıp aynısı olmuş bide geline bak adminim doğru deyi neyi beyenmedi kimbilir ahhh ahhh adamda para olcak ewini bile pastadan yapar beyaw hahahay

5. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel yaa

Gelinin kendisi pasta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pas

Pas

Bir şeyde görülen pas üzüntü ve kedere, borca, hastalık ve yoksulluğa; Pas görmek bazen yolculuğa, Kirli ve paslı elbiseler günaha delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kir.)Tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir. Tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir. Pas, hastalığın, şanssızlığın, uğursuzluğun ve sahte dostlukların işaretidir....
  2. Nasihat dinin kendisidir

Nasihat dinin kendisidir

Kainatın Efendisi (sallallâhu aleyhi ve sellem) bize dinin anlaşılması hususunda en önemli ölçüleri vermektedir. En önemli şey, kulun bütün samimiyetiyle Rabb’ini tanımaya ve sevmeye azmetmesidir. Nasihatlere, sohbetlere ve anlatılan hakikatlere duyarsız kalmak rahmetin kesilmesine ve bereketten mahrumiyete sebebiyet verir. Kendisine karşı kulluk yapma ve tanıma azminde olanları Allah,...
  3. Gelin mi Güzel Pasta mı ?

Gelin mi Güzel Pasta mı ?

güzel pastalar dünyanın en güzel pastası en pastalar pasta resimleri pasta resmi
  4. Gelin mi güzel pasta mı ??

Gelin mi güzel pasta mı ??

güzel pastalar en güzel pastalar pasta resimleri en pasta resimleri Gelin mi güzel pasta mı ?? şimdi diyeceksiniz ki ne saçmalıyorsun aussie... evet meleklerim saçmalamıyorum.. işte sizleri oylamaya çağırıyorum.. Gelin mi güzel pastamı...:hula: Şimdi bu da neyin nesi diyorsaniz, resme bakın anlayacaksınız... tabiki aynı andada şaşıracak..:dil: * :croc:...
  5. pasta

pasta

çikolatalı daha basit bir pasta varmı

Sayfayı Paylaş