gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gelinlere özel 2012 Gelin Makyajında Trend Canlı Renkler

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 gelin makyajı modası 2012 Gelin Makyajında Trend Canlı Renkler

Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda 2012 yılında dünya evine girecek olanlar için 2012 gelin makyajı renk modası hakkında sizlere tüyolar veriyor ve 2012 gelin modası konularımız arasına bir yenisini daha ekliyoruz.

Her genç kızın hayalidir güzel bir düğün.Hayatının bu en önemli gününde bütün kadınlar çok güzel olmak ister. Her detay bu nedenle çok önemlidir Özellikle Gelin Makyajı.

Gelin adayları bu önemli günlerinde riske girmek istemiyor. Işıltılı, aydınlık, porselen gibi bir ten istiyorlar. Göz makyajında kahverengi ve mürdüm en çok tercih edilen renkler.Gelin makyajında ya gözler ya da dudaklar öne çıkarılıyor. Gözler genellikle tercih ediliyor ve öne çıkarmak için de kirpiklere özel önem veriliyor. Gerekirse takma kirpik kullanılıyor. Gözler öne çıkarılırsa dudaklar için doğal tonlar tercih ediliyor.Gelin makyajında en önemli unsurlardan biri de dayanıklı olmasıdır. Bunu da makyajda kullanılan malzemelerin kalitesi belirliyor. Kaliteli malzemelerle yapılan makyaj akma veya uçma yapmıyor. Ayrıca sabitleyici spreyler de makyajın kalıcı olması için tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Gelin makyajında düğünün yapılacağı mekanın açık veya kapalı olmasından, gelinliğin model ve rengine kadar birçok faktör göz önünde tutuluyor. Tabii en önemlisi günün yıldızı gelinlerin tercihleri…

Gelinlere özel 2012 Gelin Makyajında Trend Canlı Renkler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlerimize özel gelin ayakkabı modelleri burada kızlar

Gelinlerimize özel gelin ayakkabı modelleri burada kızlar

gelin ayakkabı modelleri az topuklu gelin ayakkabıları az topuklu gelin ayakkabısı Gelin ayakkabısı deyip geçmeyin lütfen! Genelde küçük bir ayrıntı gibi gözükse de düğün gecenizde, yüzünüzdeki mutlu gülücükleri doğrudan etkileyecektir. Ayakkabınızı seçerken, bütün gece ayakta olacağınızı ve muhtemelen dans edeceğinizi düşünerek seçiniz. Bizim önerimiz son derece rahat ve az topuklu bir...
  2. Canlı 2012 Saç Renkleri Trendleri

Canlı 2012 Saç Renkleri Trendleri

Saç Renkleri Trendleri 2012 2012 saç rengi modası Saç rengini değiştirecek oaln Melek'lerimize ve misafir olarak bizi takip eden hemcinslerimize yılın saç renklerini sunuyor ve tüyolar paylaşıyoruz. Evet hanımlar, 2012 saç rengi trendleri sizleri bekler buyrun lütfen :)
  3. Gelinlere Özel 2012 Saç Modelleri

Gelinlere Özel 2012 Saç Modelleri

Gelinlere Özel Saç Modelleri Gelinlere Özel 2012 Saç Modelleri 2012 yılında dünya evine girecek olan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, yılın son modası olan gelin saçı modellerini, bu sayfamızda bir araya getiriyoruz Melek'ler.
  4. Gelin Makyajında Canlı Renkler  istiyorum sizden

Gelin Makyajında Canlı Renkler istiyorum sizden

Gelin Makyajında Canlı Renkler paylaşır mısınız ben bir ay sonra evleniyorum ama gelin makyajım da canlı renkler kullanmak istiyorum, mat ve donuk sevmiyorum. Lütfen benimle Gelin Makyajında Canlı Renkler örneklerini paylaşın hanımlar.
  5. 2012 Sonbahar Trend Renkleri

2012 Sonbahar Trend Renkleri

Bu konu 2012 Sonbahar renkleri ile ilgili bilgilere yer vermektedir. 2012 Sonbahar aylarını yaşadığımız şu günlerde çoğu popüler marka yeni koleksiyonlarına merhaba diyerek tasarımlarını modaseverlerle buluşturdu. Son günlerde çarşı pazar dolaşıp 2012 sonbahar renkleri hakkında sanırım birazda olsa bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Renkli bir sonbahar ve kış sezonu bizleri bekliyor. Markaların...

Sayfayı Paylaş