gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Gelinlere papuçlar..

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Gelin adayları, genç kızlar, mekanın gülleri...
    Gelin ayakkabılarının tamamı beyaz renkli ve süslü, şeffaf ayakkabı modelleri. yüksek topuklu ayakkabılar, inci süslemeli ayakkabı modelleri, platform topuklu ayakkabı çeşitleri,taşlı ayakkabı modelleri gibi daha sayamadığımız bir çok ayakkabı modelleri sizler için derledip topladım hazırladım:)

ilk ayakkabımız ben ayrıca bu pozuda çok begendim.. böyle bir resmim kesin olmalı..

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi çok şık şu cam gibi görünene bayıldım zaten ve en alttaki süper emeğine sağlık belenim Kiss

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG]ayyyyy şuna ba bak ya ne güzel emeğine sağlık belenm

Gelinlere papuçlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeytanın papucu filminde büyük buluşma

Şeytanın papucu filminde büyük buluşma

Biliyorsunuz bu filimi adamlar revaçta tutmak adına gerek fatir ürek gerekse partneri aysun kayacı ile alakalı attılar tuttular. La bu ünlüleri anlamak gerçekten imkansız. Hem atıp tutuyorsunuz. Hemde galalarına gidiyor gadalarını alıyorsunuz hoşşikler sizi :D:D Unutmadan Fatir Ürek Tiyatro eğitimi almış bir kişidir. YILIN EN ÇOK İLGİ GÖREN KOMEDİ FİLMLERİNDEN BİRİ OLAN ŞEYTANIN PABUCU’NUN...
  2. Şirin gelinlere

Şirin gelinlere

Düğününde şirinmi şirin bir genç kız edasında ve etkileyici güzellikte olmak için bu gelinlik ve saçınıza resimdeki gibi bir çiçekle aynı etkiyi yaratmanız mümkün tam bir kıpır genç (kız)gelin.:D
  3. Gelinlere tavsiyeler!!!

Gelinlere tavsiyeler!!!

gelinlere tavsiyeler Heyyyyy,en evleniyorum!!!Diyen meleklerim bakın kulağınıza küpe olacak öğütlerimiz var!Düğününüzde her şeyin kusursuz olmasını istersiniz değil mi?Hadi o zaman bunun için neler yapmalıyız öğrenelim. Gelinlere tavsiyeler • Gelinliğinizle beraber kullanacağınız gelinlik aksesuarlarını önceden belirleyip siparişinizi verin. • Gelinlik provalarınızda oturma, yürüme hatta...
  4. Yeni Sezon Bambi Topuklu Papuçları

Yeni Sezon Bambi Topuklu Papuçları

bambi, bayan ayakkabı, modelleri, topuklu, klasik modeller, renklerini buradan bulabilirsiniz Hanımlar hemen Bambiye.. Harika rengarenk ayakkabılar sizleri bekliyor.

Sayfayı Paylaş